Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10’un İlk Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S10’un ilk fotoğrafı ortaya çıktı. Kavisli 6.1 inç ekranlı normal Samsung Galaxy S10 vahşi doğada fotoğraflandı. Fotoğraf yoğun bir şekilde sansürlendi ancak iki ana tasarım öğesi, özçekim kamera deliği ve çerçeveler açıkça belli oldu.

Samsung Galaxy S10’un İlk Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S10'un İlk Fotoğrafı Ortaya Çıktı
Samsung Galaxy S10’un İlk Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Herkesin ilk dikkatini çeken elbette değişen alt çene ya da alt çerçeve oluyor. Ancak üst çerçeveden daha kalın görünüyor. Bu nedenle telefon kusursuz bir şekilde simetrik olmayabilir. Özçekim kamerası yerli yerinde ve nispeten küçük bir ekran deliğine yerleştirilmiş.

İlgili bir söylenti, Galaxy S10’un düz renklerle geleceğinden bahsetmişti. Bunu iPhone XR ile izlenen stratejiye benzetmiştik. Eğer Samsung bu yolu seçer ve diğer Galaxy S10 modellerinde daha ilgi çekici renklere yer verirse (Huawei telefonlar gibi) bu modellerin satışını önemli oranda etkileyebilir.

Samsung Galaxy S10’un özelliklerinden biri de diğer uyumlu telefonları, akıllı saatleri ve gelecekteki potansiyel cihazları kablosuz şarj edebilecek olması. Bu özellikle Huawei tarafından ilk kez tanıtıldığında büyük ilgi toplamıştı. Ancak ne kadar yavaş çalıştığı görüldüğünde biraz hayal kırıklığı yaşattı.

Samsung Galaxy S10 özellikleri:

  • Qualcomm Snapdragon 855 yonga seti
  • 6 GB RAM 128 GB depolama
  • Üç adet ana kamera
  • Çift taraflı kablosuz şarj
  • 6.1 inç ekran

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum