Kategoriler
Apps & Oyunlar

Breaking Bad Mobil Oyunu Android ve iOS Telefonlara Duyuruldu

Breaking Bad Mobil oyunu tüm telefonlar için duyuruldu. Sony ve FTX Games, yeni Breaking Bad mobil oyununu açıkladı. Popüler TV dizisinin çıkışından 11 yıl sonra Breaking Bad: Criminal Elements, Android ve iOS cihazlara aynı heyecan ve deneyimi yaşatmak için geliyor.

Breaking Bad Mobil Oyunu Android ve iOS Telefonlara Duyuruldu

Breaking Bad Mobil Oyunu Telefonlara Duyuruldu

Ücretsiz oynanabilen bir mobil oyun olarak ilan edilen Criminal Elements, Plamee tarafından geliştirilecek ve FTX Games tarafından yayınlanacak. Oyun, Walter White, Jesse Pinkman, Gus Fring, Saul Goodman ve Mike Ehrmantraut gibi televizyon dizisinde yer alan ikonik karakterleri içerecek.

Oyunun temel amacı, meth tarifleri gibi belirli nesneleri kullanarak bir suç operasyonu gerçekleştirmek ve bunu sürdürmek olacak. Oyun hakkında Breaking Bad: Criminal Elements’ın “strateji” odaklı bir oyun olacağı gerçeğinden başka bir şey bilinmemektedir. Yapım, oyuncuların bir suç faaliyetini gerçekleştirmeden önce ahlaki ikilemleri göz önünde bulundurmasını ve buna göre karar vermesini istiyor.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

Hollywood Reporter’a göre, Breaking Bad: Criminal Elements bu yılın sonunda Android ve iOS cihazlara çıkış yapacak. Daha önce de belirtildiği gibi, oyun App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak oynanabilecek. Yukarıda yeni Breaking Bad mobil oyununun tanıtım videosunu görebilirsiniz.