Kategoriler
Rehberler

Android ve iOS: Telefon Rehberindeki Kişileri Instagram’dan Takip Etme

Instagram hesabınızda, telefon rehberinizde kayıtlı olan ve hesaplarını telefon numarasıyla doğrulamış kullanıcıların profillerini bulabilir, onları takip etmeye başlayabilirsiniz. Android ve iOS cihazlarda telefon rehberindeki kişileri Instagram’dan takip etme işlemi için yazımızı okumaya devam edin…

Android ve iOS: Telefon Rehberindeki Kişileri Instagram’dan Takip Etme

Telefon rehberi kişileri Instagram’dan takip etme işlemine başlamak için ilk olarak akıllı telefonunuza yüklü Instagram uygulamasına girin.
Daha sonra uygulama ana ekranının sağ alt köşesindeki profil butonuna tıklayın. Profiliniz açıldıktan sonra ekranın sağ üst köşesindeki üst üste bulunan üç çizgiye dokunun ve Ayarlar butonuna dokunun. Açılan Seçenekler ekranında Arkadaşlarını Takip Et başlığının altındaki Kişiler seçeneğini seçin.

Kişiler seçeneğine tıkladıktan sonra Kişileri Keşfet ekranı açılacak. Kişileri Keşfet ekranındaki Rehberi Bağla butonuna tıklayın. Rehberi bağlama işlemine devam etmek için ekranda açılacak penceredeki Takip Edeceğin İnsanları Bul’a Erişime İzin Ver diyerek devam edin. Böylece akıllı telefonunuzun rehberinde kayıtlı ve Instagram kullanan kullanıcıların Instagram hesaplarını bulabilir ve takip etmeye başlayabilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemli cihazlarınıza yüklü Instagram uygulaması hakkında sizler için hazırladığımız diğer ipuçlarına da buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.