Kategoriler
Haberler

Akıllı Batarya Kılıfı iPhone XS, XS Max ve XR İçin Tanıtıldı

Apple, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR için Akıllı Batarya Kılıfı ürününü piyasaya sürdü. Akıllı Batarya kılıfı, şirketin birkaç yıl önce iPhone 6 ve iPhone 6‘lar için piyasaya sürdüğü ürüne benziyor, ancak birkaç önemli geliştirme var.

Akıllı Batarya Kılıfı iPhone XS, XS Max ve XR İçin Tanıtıldı

Akıllı Batarya Kılıfı
Akıllı Batarya Kılıfı

Kılıf, içinde telefonun batarya ömrünü uzatan dahili bir pil ünitesi içeriyor. Kılıf, iPhone’un Lightning konektörüne takılır ve kasadaki pil tamamen bitene kadar sürekli olarak şarj olmasını sağlar. Kılıf daha sonra kendi Lightning portu üzerinden veya kablosuz şarj edilebilir.

Kılıf Qi şarjı desteklemektedir. Yani telefonu kılıfın içinde tutarak kablosuz olarak şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Kasa ayrıca USB-PD şarj cihazları ile hızlı şarjı da destekliyor. Bunun dışında, eski Akıllı Batarya Kılıfı’na kıyasla tasarım geliştirmeleri de söz konusu. Arka kısımdaki batarya kısmı artık sadece orta kısmı işgal etmek yerine alt kenara kadar uzanıyor.

Akıllı Batarya Kılıfı iPhone XS, XS Max ve XR İçin Tanıtıldı
Akıllı Batarya Kılıfı

Kasanın dış kısmında yumuşak bir silikon kaplama, iç kısmında mikrofiber astar var. Üç telefon modelinin tümü için yalnızca iki renk sunuluyor: Karşımıza siyah ve beyaz seçenekleri çıkıyor. Kılıfı XS ve XS Max’de kullandığınızda telefonun büyük çoğunluğunu göremiyorsunuz. Ancak XR geçerli olduğunda arka kısımdaki kamera açıklığından cihazın rengini görmek mümkün. iPhone akıllı şarj kılıfı ABD’de 129 dolara satılıyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum