Kategoriler
Haberler

Huawei P30 Lite: Epey İddialı Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Huawei P30 ailesine mensup P30 Lite, P30 ve P30 Pro için kullanılan epey ilginç isimler keşfedildi. Bunlar her bir cihaz için sırasıyla şöyle: Elle, Vogue ve Marie Claire. Sonuncusu, bahsettiğimiz gibi Huawei P30 Lite için kullanılıyor. Bilgiler online olarak ortaya çıktı ve böylece cihazın özellikleri resmileşti.

Huawei P30 Lite: Epey İddialı Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Ekran büyük olasılıkla 6 inç boyuta sahip ve parmak izi okuyucusu net bir şekilde arka tarafta yer alıyor. Ekran parmak izi okuyucular hala premium modeller için ayrılmış durumda; P30 ve P30 Pro.

Huawei P30 Lite Kirin 710 yonga setini çalıştırıyor (iddia edildiği üzere) ve Android 9 Pie kullanıyor. Elde edilen 3C sertifikası, telefonun 18W şarj cihazı ile (9V / 2A) geleceğini ortaya koyuyor.

Kamera ve çıkış tarihi

Nova 4 gibi, net bir şekilde P30 Lite’ın da arka kısmında üçlü kamera sistemi olacak. Resmi olmayan bilgiler kameraların 20 + 16 + 2 MP olduğunu gösteriyor. Orta sınıf yonga seti biraz hayal kırıklığı yaşatıyor. Zira nova 4 Kirin 970’e ve 48 MP ana kameraya sahipti. Aynı zamanda daha büyük bir ekrana (6.4 inç) sunuyordu. P30 Lite dahil olmak üzere tüm P30’lar 24 Şubat’ta tanıtılacak.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum