Huawei Mate X'in İlk Reklam Filmi Yayınlandı

REKLAMLAR

Şimdiye kadar hiç duymadıysanız, Huawei'in şu an itibariyle yeni katlanabilir telefon kategorisinde Samsung Galaxy Fold ile yarışan bir cihazı var. Tabii ki, ikisi arasında bazı farklılıklar mevcut. Galaxy Fold 1.980 dolar olsa da, Huawei Mate X'in 2.600 dolar olduğunu duyduğunuzda şaşıracaksınız. Galaxy Fold içeriye doğru katlanırken, Mate X iki harici ekran sunmasını sağlayacak şekilde dışa doğru katlanır. Ayrıca Galaxy Fold 4G ve 5G uyumluyken, Mate X yalnızca 5G uyumlu.

REKLAMLAR

Huawei Mate X'in İlk Reklam Filmi Yayınlandı

Bugün, Huawei Mate X için ilk televizyon reklamını yayınladı. Reklam, telefonun cihazın katlanma becerileri dışında hiçbir özelliğini göstermiyor. Başka bir deyişle, 30 saniyelik reklam videosu tüketicileri yeni form faktörünü benimsemeye ve cüzdanlarını sonuna kadar açmaya ikna etmek için hazırlanmış. Zira telefon yaza kadar satışa çıkmayacak.

Kuşku yok ki asıl çıkış tarihine yaklaştıkça Huawei Mate X'in tanıtım reklamları hız kazanacaktır. Huawei'in telefonu her zaman olduğu ABD'de satılmayacak. Bu da Galaxy Fold ile satış rakamları anlamında yarışmasını daha da zorlaştıracak.

REKLAMLAR

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...