Kategoriler
Konular

En İyi Galaxy Note 20 Ekran Koruyucuları

Samsung Galaxy Note 20 size muhtemelen bir servete mal oldu. Bu nedenle en az bir amiral gemisi cihaz kadar pahalı ekranını korumak için daha iyi ekran koruyucular kullanmak isteyebilirsiniz. İşte onlar:

InvisibleShield’s GlassFusion+ Antimicrobial

Galaxy Note 20 Ultra’da mevcut en iyi ekran koruyucusuna ihtiyacınız olacak. ZAGG’nin InvisibleShield ekran koruyucuları, şoku emen ve etkiyi dağıtan esnek hibrit camları ile mükemmelliğe oldukça yakın.

Whitestone Dome Glass

ZAGG ekran koruyucu mükemmeliğe yakınken Whitestone’un Dome Glass ekran koruyucusu mükemmelliğin enkarnasyonudur. SMAPP (Samsung Mobil Aksesuar Ortaklık Programı) tarafından tanınan tek temperli cam ekran koruyucusudur. Bu koruyucu ile ekranın çizilme şansı çokça düşüyor ve kırılma ihtimali minimuma iniyor. Ancak 69.99 dolar fiyatıyla biraz pahalıdır.

ESR Tempered-Glass Ekran Koruyucu

Galaxy Note 20 ekran koruma tarafında bazı bütçe çözümleri de var. Ancak “bütçe” her zaman kalitesiz anlamına gelmez. ESR’nin temperli cam ekran koruyucusu bunu açık şekilde kanıtlıyor. Galaxy Note 20’nin ultrasonik ekran içi parmak izi sensörüyle uyumludur, 5 kg basınca kadar dayanabilir ve kolay kurulum kiti ile gelir. Fiyatı sadece 19,99$ ve ikili bir paket alırsınız.

Olixar Ultra Tough

Temperli cama sahiptir ve temperlenmemiş genel alternatiflere göre üç kat dayanıklılık, çizilmeye ve kırılmaya karşı son derece yüksek direnç sunar. Kurulum kiti diğer alternatiflere göre daha mütevazıdır ancak fazla zorluk çıkarmaz. Kabarcık ve tozsuz bir uygulama sağlayan bir temizlik bezi, toz giderme etiketi ve ıslak mendili var.

Spigen NeoFlex

Spigen telefon aksesuarları oldukça meşhurlar. Koreli marka telefon koruyucularda birinci durak haline geldi. Bunun iyi bir nedeni var. Spigen ürünleri uygun fiyata en kaliteli ürünlerdir. NeoFlex ekran koruyucu, Galaxy Note 20 Ultra için tasarlanmıştır ve 9,99 $ fiyatıyla ekrandaki çizik ve parmak izini kendi kendine geçiren gelişmiş teknoloji elde edersiniz. Tam bir koruma için bu ekran koruyucuyu tüm Spigen kılıflarıyla eşleştirebilirsiniz.