1800 TL - 2400 TL arası telefon tavsiyesi / Xiaomi Mi 6 mı, yoksa Samsung Galaxy Note FE mi?

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung Galaxy S3
Selamun aleyküm arkadaşlar, başlıktaki iki konuyu birleştirmek istedim. Yorum yazarken ikisine de yorum yazarsanız sevinirim ^^
Şimdi benim bütçem 1800-2400 TL arasında. O değerlerde tam f/p telefonu önerileriniz var mıdır?
İkinci konu ise,
Xiaomi mi 6 mı alınır yoksa Galaxy Note FE mi?
Xiaomi donanım açısından iyi. Yani, ram olsun, dahili depolama olsun, işlemci olsun bayağı iyi.
Galaxy Note FE ise, tasarım açısından, telefon içi özellikleri açısından iyi. Yani, kamera modları olsun, bixby olsun, ekran kasa oranı olsun, bu yönlerden bayağı iyi :)
Hatta, şöyle bir link vereyim:
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Burada, her şey açık verilmiş zaten. Ama ben karar veremedim. Note FE alsam, ram ve işlemci yönünden zorluk çekeceğime inanıyorum. Mi 6 alsam, tasarım açısından ve telefon içi özellikleri açısından zorluk çekeceğime inanıyorum.
Üstteki linke bakarsanız, örnek olarak:
Kamera Özellikleri: kısmına gelin, galaxy note fe nin özellikleri bayağı fazla.
Servis ve Uygulamalar: kısmına gelin, yine galaxy note fe önde.
Arkadaşlar, fikirlerinizi bekliyorum.
Takipteyim.
İyi Forumlar!

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Xiaomi Mi 6'da iyi makine ancak ithalatçı garantisi olması biraz can sıkıcı. Bir de marka olarak Samsung daha sıcak geliyor. Tercih meselesi tabi. Şahsen Lenovo'cuyum. :)

Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Ben senelerdir Samsung model telefon kullandım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Şarj vs... telefonu düzenli kullandıktan sonra fasa fiso geliyor emin ol. Xiaomi Mi 6'da öne çıkan özellik ikinci arka kameraya sahip olması. Ben alsam Samsung Galaxy FE alırdım. Ama üzerine 200-300 lira daha ekleme şansım olsaydı da OnePlus 5 alırdım.

Yer
İzmir
Cihaz
Reeder P10S
Sipariş verme şansınız varsa alın Note FE'yi. Çünkü Note FE'ye verilen paranın üstüne para koyarak Note 5 alanlar var. Ön yargılı kişiler yani sipariş etmek istemeyenler.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...