1800 TL - 2400 TL arası telefon tavsiyesi / Xiaomi Mi 6 mı, yoksa Samsung Galaxy Note FE mi?

Cihaz
Samsung Galaxy S3
Ben senelerdir Samsung model telefon kullandım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Şarj vs... telefonu düzenli kullandıktan sonra fasa fiso geliyor emin ol. Xiaomi Mi 6'da öne çıkan özellik ikinci arka kameraya sahip olması. Ben alsam Samsung Galaxy FE alırdım. Ama üzerine 200-300 lira daha ekleme şansım olsaydı da OnePlus 5 alırdım.
Mi 6 da bokeh/portre efekti olduğu için almak istiyorum.
Galaxy Note FE'de olan özellikler ise mi 6 da yok.

Sipariş verme şansınız varsa alın Note FE'yi. Çünkü Note FE'ye verilen paranın üstüne para koyarak Note 5 alanlar var. Ön yargılı kişiler yani sipariş etmek istemeyenler.
Bir şekilde sıfır veya ikinci el bulurum note FE. Diğer kişilerden de yorum bekliyorum.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Xiaomi Mi 6'da iyi makine ancak ithalatçı garantisi olması biraz can sıkıcı. Bir de marka olarak Samsung daha sıcak geliyor. Tercih meselesi tabi. Şahsen Lenovo'cuyum. :)
Abi FE modeli de ithalat garantili bir modeldir.

Note fe alacağına aynı donanım ve özelliklere sahip S7 ithalat garantili modeli alman daha doğrudur. S7 ile Note fe arasında 300-400 tl fark var, note fe almanın bir mantığı yok. Xiaomi mi6 performans ve donanım olarak daha üstün. Kamera ve ekran olarak ise S7 ve Note fe modeli daha iyi.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
S7 bence fiyatını hak etmiyor 32 Gb ?
Ne kadar olsun S7? İthalat garantili S7 1800 TL civarı, Note fe ise 2100-2200 TL. Ekran boyutu, dahili hafıza ve batarya farkı dışında bir fark yok. Burada fiyatını hak eden bir model varsa o da Note fe modelidir. Note fe fiyatına Samsung garantili S7 modeli de gelir, ithalatçı S7 edge modeli de geliyor. Note fe modelinin 64 GB olması telefonu alınası yapmıyor. 32 GB genel olarak fazlasıyla yeterli bir kapasite.

Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Bokeh efekti ve Portre modu uygulamaları var Google Play Store'da hepsi birbirinden güzel ve kullanışlı. Hazırladığımız konuya bir bak istersen. Sadece bu iki özellik için Xiaomi Mi 6'ya kayma bence.
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Cihaz
Samsung Galaxy S3
Bokeh efekti ve Portre modu uygulamaları var Google Play Store'da hepsi birbirinden güzel ve kullanışlı. Hazırladığımız konuya bir bak istersen. Sadece bu iki özellik için Xiaomi Mi 6'ya kayma bence.
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
Aynen hocam, uygulamalar var. Konu için teşekkür ederim ^^
Allah'ım izin verirse, note FE almayı planlıyorum.
Bilgisi olan arkadaşlar önerilerini yazarsa sevinirim :)

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Aradaki fiyat farkı için Note Fe alınmaz. Note Fe fiyatına ithalat garantili S7 edge ve S7 modelleri geliyor, S7 modeli fiyat olarakta epey ucuz bu iki modele göre.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Cilt lekeleri için doğal çözümler
    Cildiniz özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınları nedeniyle leke ve ben oluşumuna meyillidir. Kolay kolay geçmeyen bu lekelerden cildinize doğ ...
  • Deri çantalar nasıl temizlenir?
    Deri hassas ve dayanıklı bir malzemedir. Hem spor hem şık görüntüsüyle birçok kıyafetle kombinlenebilen deri çantalar da dokusu ve kalitesiyle dikkat ...
  • Peynirli tavuk tarifi
    Peynirli tavuk tarifi, acılı yemekleriyle nam yapmış Kore mutfağının acı ve peynirin mükemmel birlikteliğiyle ortaya çıkan bir yemeğidir. Kore mutfağı ...