20 adet S-Link IP-6000 PowerBank hediyeli anket

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Merhaba arkadaşlar,

Segment Bilgisayar sponsorluğunda düzenlenen 20 adet S-Link IP-6000 PowerBank hediyeli anket başladı. 6200 mAh kapasiteye sahip bu PowerBank'lardan birini kazanmanız için yapmanız gerekenler oldukça basit.

5ab96d44-a63d-4a9d-a03d-19de1dace97b.jpg 43f6d43b-0288-410f-89da-e3372ab7e2d0.jpg

Katılımınızın geçersiz olmaması için bazı önemli noktaları hatırlatmamızda fayda var.
  • Web sitemizin sayfasını beğenin.
  • Yarışma sponsorumuz Segment Bilgisayar'ın sayfasını beğenin.
  • bağlantısı üzerinden düzenlemiş olduğumuz anketteki iki soruya (doğru veya yanlış cevaplamanız önemli değil) cevap verin. Anket sonucunu Facebook duvarınızda ve eğer kullanıyorsanız Twitter'da HERKESE AÇIK OLARAK paylaşın.
ÖNEMLİ NOT: Anketi doldurma sırasında vereceğiniz e-posta adresi doğru olmalı. Aksi halde hediye kazanmış olsanız bile sizinle iletişim kuramayız. Katılımınızın geçerli sayılabilmesi için anketteki iki soruyu cevapladıktan sonra karşınıza gelen düğmeler ile anket sonucunu Facebook duvarınızda ve eğer kullanıyorsanız Twitter'da HERKESE AÇIK OLARAK paylaşın.

Katılımlar 14 Ekim Cuma'yı 15 Ekim Cumartesi'ne bağlayan gece 00:00'da sona erecek ve kazanan talihliler 15 Ekim Cumartesi günü sitemizden ve forumumuzdan açıklanacak.

Herkese bol şans.

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Söylenen her şeyi yaptım (Twitter'dan paylaştım) ancak Facebook hesabım olmadığı için, başka bir (adıma kayıtlı değil) facebook hesabı üzerinden herkese açık şekilde paylaştım. Kendi hesabım olmadığı için sorun olur mu?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Söylenen her şeyi yaptım (Twitter'dan paylaştım) ancak Facebook hesabım olmadığı için, başka bir (adıma kayıtlı değil) facebook hesabı üzerinden herkese açık şekilde paylaştım. Kendi hesabım olmadığı için sorun olur mu?
Facebook'u olan bir arkadaşınızın hesabı ile katılmanız daha doğru olur.

Benim facebook hesabim gmaillede uyumlu ben dediklerinizi yaptim sıkıntı çıkmaz demi

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...