REKLAMLAR

2000 - 3000 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefon önerisi

2.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Samsung Galaxy S8+'nın şarjı Galaxy Note8'den daha çok gidiyor ( arada 600 mAh var ha siz kalemli olsun ve o kalemin gelişmiş özelliklerinden yararlanmak istiyorum derseniz orası ayrı :D )

Öte yandan internetten sipariş edebilecekseniz eğer :
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
veya
'a bir bakın bence.

REKLAMLAR

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Samsung Galaxy S8+'nın şarjı Galaxy Note8'den daha çok gidiyor ( arada 600 mAh var ha siz kalemli olsun ve o kalemin gelişmiş özelliklerinden yararlanmak istiyorum derseniz orası ayrı :D )

veya
'a bir bakın bence.
Ne ile 600 mah fark var? Note 8 3300 mah, s8 plus ise 3500 mah bataryaya sahip.

Cihaz
-
A8 fiyatını hak etmeyen bir model. Zenfone 5 modeli de oyle. 5z ne zaman gelecek belirsiz. Ithalat garantili ürün düşünürsen mate 10 ve s8 alabilirsin netten bu fiyatlara. Iphone tarafında da 7 modeli var. Note 8 bu fiyat aralığında bir model degil. Türkiye garantili model istiyorsan S7 edge, XZ1, Mate 9 bu modellere de bak.
ithalat garantili alırsam sigorta yaptıracagım zaten. note 8 ve p20 pro için limitimi zorlarım diyorum ama bir telefona o kadar para verip ortalama 3 yıl sonra çöp olmasını istemiyorum açıkçası. sony kesinlikle tercih etmiyorum. teknik servisi ve müşteri hizmetlerinden ötürü tercih etmeyeceğim bir marka haline geldi. Sorum tam olarak bu fiyat aralıgında alıp pişman olmayacagım telefon hangisi? emin olamadığım için alamadım ama 1 hafta içerisinde kesin almam gerekli.

Cihaz
-

veya
'a bir bakın bence.
internetten sipariş verebilirim. Bu konuda esneğim. s8 plus için araştırma yapacagım şimdi. teşekkür ederim.

Cihaz
leeco
Xiaomi mi 6 al. Hiç pişman olmazsın. Hatta mi 8 çıktı 3000 TL şuan. İstersen onu bekle biraz düşsün al. Efsane bi cihaz

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...