Aliexpress GoPro tarzı kamera sipariş ettim.

djeyuprap

Üye
:D vallaha şuanda sipariş etmek için aliexpress'den hesap acıyorum birazdan sipariş edicem inş yalnız birşey sorucam bu ortalama 1 aya geliyor diye biliyorum dogrumu ? komple ürünleri ile fiyatı nedir ?

BurakUtas

Üye
:D vallaha şuanda sipariş etmek için aliexpress'den hesap acıyorum birazdan sipariş edicem inş yalnız birşey sorucam bu ortalama 1 aya geliyor diye biliyorum dogrumu ? komple ürünleri ile fiyatı nedir ?
Aynen kardeşim. Uzadığı da oluyor ama genelde 1 ay. Sürekli bişeyler siparis ediyorum sıkıntı cıkmadı. Ama baska ürünler de sipariş edeceksen satıcının puanına ve kullanıcı geribildirimine dikkat et. Bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ama tek seferde 80 $ ' ı geçme ki gümrükte sıkıntı cıkmasın.

djeyuprap

Üye
kardeşim bana yardımcı olursan iyi olur şimdi "Bundle" yi anlayamadım oradakiler ne işe yarıyor

BurakUtas

Üye
kardeşim bana yardımcı olursan iyi olur şimdi "Bundle" yi anlayamadım oradakiler ne işe yarıyor
Bundle dediği ürün acıklamasında bulunan paket ek ürünler. Ek batarya ek aparatlar kask aparatı vb. Acıklamada hepsi yazıyor Standart nedir Option nedir ona göre istediğini sipariş ver. ben standart paket F60R sipariş verdim.

djeyuprap

Üye
ben kameranın rengini seçtim şimdi standard dedim yanında bana şarj aleti su geçirmez kılıf gönderiyor mu ? daha sipariş vermedim

djeyuprap

Üye
tmm ya aşağıda açıklamada herşeyi adam söylemiş bende oraya bakmadan buradan boş boş konuşuyorum :D sen yinede saol kardeşim bende 30 dk ya sipariş vericem hayırlısı

BurakUtas

Üye
ben kameranın rengini seçtim şimdi standard dedim yanında bana şarj aleti su geçirmez kılıf gönderiyor mu ? daha sipariş vermedim
evet tabiki gönderiyor. ek olarak baska birşey istersen baska option seciyorsun. doğru yoldasın. f60 mı f60r mi sectiğine dikkat et. bu arada yanlıslıkla micro sd isteyip fiyatı artırma. f60 aldıysan toplam 39$ f60r aldıysan 45$.

Şu anda çevrimiçi