Advertisement

ASUS ZenFone Live'da şarj sorunu

kgnbey

Üye
Yer
istanbul
Cihaz
asus zenfone live
zenfone live 5 cihazını kullanmaktayım cihazın bu sabah adaptörü bozuldu büyük ihtimal usb girişi bozuk garanti kapsarmı yoksa önerceginiz adaptörler nelerdir

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Usb girisi bozulduysa garantinin karsilamasi gerek. Adaptör olarak ise kaliteli markalarin urunlerini alabilirsin marka farketmez. Telefonunun hızlı şarj desteği var bu yuzden yuksek amperli modellere yönel.

kgnbey

Üye
Yer
istanbul
Cihaz
asus zenfone live

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Cihazınızda USB Type-C girişi görünmüyor ayrıca hızlı şarj desteği de sunulmamış. Kendi adaptöründeki değerleri bulmaya çalış ve belki de sorun adaptörde değil de USB kablondadır.

kgnbey

Üye
Yer
istanbul
Cihaz
asus zenfone live
Cihazınızda USB Type-C girişi görünmüyor ayrıca hızlı şarj desteği de sunulmamış. Kendi adaptöründeki değerleri bulmaya çalış ve belki de sorun adaptörde değil de USB kablondadır.
adaptör olarak düşündüm 3.0 kullanıyorum bn

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Sd 615 yongasinin hizli şarj destegi var. Quick Charge 2.0 destekliyor. Type c girisininde hızlı şarj ile bir alakasi yok.

Bu yukaridako gm şarj adaptörünu alabilirsin. Amper degerini yazmiyor kac amper veriyor bir bilgim yok. Tekrardan orijinal adaptör alacağına göre eski adaptöründeki amper degerlerine bak ve buraya yaz.

kgnbey

Üye
Yer
istanbul
Cihaz
asus zenfone live
Sarj aletini servise verdim 3 gun icerisinde sadece kablo degisimi oldu adaptor halen bozuktu ewe gittjm kendim test ettim ve tekrar servis subesine geldim adaptor bozuktu bib5 6 dk bklettiler sonra usb girisini degistirip verdiler orada denedim problem olmadi insallah daha problem cikarmaz

Şu anda çevrimiçi