Casper VIA E1'e root nasıl atılır?

fadtem

Üye
Cihaz
Casper via e1
Halihazırda via e1 için rom mevcut mudur bilmiyorum.Ufak bir araştırma yapman lazım eğer yapılan bir custom rom mevcutsa ilk önce twrp yükleyp daha sonra custom rom yüklemeniz lazım.
adresindeki rootlama işlemi ile olmazmı. İlla custom room yüklemek mi gerekiyor. Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum

fadtem

Üye
Cihaz
Casper via e1
Bendede var sanırım kingroot isismli bir program indirmem gerekiyormuş
bu adreste program ve linki mevcut ama indirmek için gerekli mesaj sayısına hala ulaşamadım.

Gokhan_41

Üye
Cihaz
Casper Via a1
bu adreste program ve linki mevcut ama indirmek için gerekli mesaj sayısına hala ulaşamadım.
root ile yeterince bilginiz yoksa denemeyin bence ayrıca kingroot ile root atamazsın 6.0 ve üstüne işlemez sp flash ile uygun twrp recovery flashlamanız lazım.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...