Casper VIA M1 güncel ROM ve yükleme rehberi

5.00 yıldız(lar) 3 değerlendirme
REKLAMLAR

Yer
İzmir
Cihaz
Apple iPhone 6 , Apple iWatch 42mm, Apple iPad 5th, Beats solo 3 wireless
İndireceğiniz bu dosya Lolipop ve Marshmallow sürümlerini içerir versiyon düşürme, yükseltme veya yazılım kaynaklı açılmayan telefonlara uygulanabilir.

MTK YAZILIM
YÜKLEME KILAVUZU

KULLANILACAK MALZEMELER

1.USB kablosu
2.Kullanacağınız cihaz
3.İşlemi gerçekleştirebilmek için bilgisayar veya notebook.
GEREKLİ KOŞULLAR
1.Kullanacağınız cihazın şarjının en az yüzde 20 olması gerekmektedir.
2.PC&Notebook işletim sistemi: Windows XP SP3,Windows 7,Windows 8,Windowa 8.1
WİNDOWS 10 CİHAZLARDA PROGRAM UYUŞMAZLIĞI NEDENİ İLE SÜREKLİ HATA ALABİLİRSİNİZ.

KİŞİSEL DOSYALARINIZI MUHAKKAK YEDEKLEYİN BU İŞLEM VERİ KAYBINA NEDEN OLACAKTIR.

UYGULANACAK PROSEDÜRLER
DRIVER YÜKLEME İŞLEMİ

Driver’ı yüklemek için “Driver” dosyasının içerisindeki "drivers preloader MT65xx.rar" dosyasını çıkartıp "InstallDriver" dosyasını (Yönetici) olarak çalıştırın.

YAZILIM ATMA/GÜNCELLEME İŞLEMİ
A1, A1 PLUS, A1 PLUS 64, A1S TEK SİM KART,E1,E2,F1,F2,M1,M3,P2,V3,V5,V8C,V8,V9,V4 modellerine yazılım atma uygulamasını çalıştırma
Bu aşamalardan önce gerekli driverı yukarıdaki adımlarda yükledik.

Telefonu kapatın.Yazılımı atmak için ihtiyacımız olan flash_tool programını açın.

1519487503136.png
Sağ tarafta bulunan Scater–loading’e tıklayarak yüklemek istediğiniz yazılım klasörünün içerisindeki MTxxxx_Android_scatter dosyasını seçin.

1519487615679.png

1519487653104.png

Sol tarafta bulunan seçeneklerden Dowload Only yi seçip sol üst taraftaki Dowload butonuna basın.

1519487697396.png

DİKKAT: SADECE DOWNLOAD ONLY SEÇİP YAZILIM YÜKLEYİN DİĞER SEÇENEK İMEİ NUMARASININ SİLİNMESİNE NEDEN OLUR.
YASAL PROSEDÜR GEREĞİ İMEİ YÜKLEME REHBERİNİ YAYINLAMAM MÜMKÜN DEĞİL, SERVİSE BAŞVURMANIZ GEREKİR.

Cihazınızı kapalı haldeyken USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın.

NOT: BAZEN TELEFONU KAPATTIĞINIZ ZAMAN KENDİLİĞİNDEN TEKRAR AÇILIR EĞER YAZILIMA ERİŞİMİZ VARSA YAZILIM İÇERİSİNDEN KAPAT KOMUTU VERİN, YAZILIMA ERİŞİMİZ YOKSA USB KABLO BAĞLI DEĞİLKEN POWER DÜĞMESİNE UZUN BASARAK KAPANANA KADAR BEKLEYİN.

İşleminiz kendiliğinden gerçekleşecektir.
Eğer hata verirse USB kablosunu çıkarıp işlemi tekrarlayın.
Yazılım atma işlemi bittikten sonra cihazınızı açıp son yazılımı ile kullanabilirsiniz.

DOSYALAR:

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

RAR ŞİFRESİ: akillitelefon.com

REKLAMLAR

Cihaz
casper via m1
denilen adımları tek tek yaptım dowland dedikten sonra yarım saat oldu bekliyorum yaklaşık ne kadar sürüyor ve başarılı oldu ise nasıl bir bildirim geliyor ?

Cihaz
casper via m1
kardeşim aynı şekilde ben de çok uzun süre bekledim ancak biraz programı inceledkten sonra altta yükleme barı ve bayt değerlerinin olduğunu gördüm yükleme ekranı orda
burda yazılanları yap herşey hazır sadece downloada basacağın zaman usb kabloyu telefondan çıkar tak ve downloada bas direk zaten altta bar yüzdesi çıkıyo ve mb aktarımını görebiliyosun ben yaptım oldu kolay gelsin :D

Cihaz
casper via m1
sanırım senin de şarj sorunun var
romu attıktan sonra telefon 10 15 dk sonra açılıyor haberin olsun heycanlanma

Cihaz
VIA M3
Selamlar usta bende dialer durdurdu diye hata veriyor şimdi herşeyi yaptım kabloyu taktım fakat hiçbişey olmadı ?

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 9)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...