Casper VIA M1 mesaj ve çağrı engeli nasıl yapılır?

3.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
benim casper vıa m1 telefonum var kişi engellemek istiyorum
msj engellemek ve olursa çağrı engellemek

Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Merhaba,
Telefonunuzda arama engellemek için;
• Uygulama Yöneticisi-> Koruyucu-> Kara Liste kısmına girerek istediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz.

Mesaj engellemek için;
Mesajlar-> Mesaj Ayarları -> Mesajları Engelle

Eğer bu işlemleri gerçekleştiremezseniz ya da bahsettiğim bölümleri bulamazsanız tekrar yazınız.

Cihaz
Casper VIA a1
Merhaba,
Telefonunuzda arama engellemek için;
• Uygulama Yöneticisi-> Koruyucu-> Kara Liste kısmına girerek istediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz.

Mesaj engellemek için;
Mesajlar-> Mesaj Ayarları -> Mesajları Engelle

Eğer bu işlemleri gerçekleştiremezseniz ya da bahsettiğim bölümleri bulamazsanız tekrar yazınız.
Benim telefonun casper VIA a1 ama aynı sorun var netten araştırdım mesaj ayarları kısmından mesajları engelleye falan basın diyor ama mesaj engelle diye bir şey çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Kilo vermeyi engelleyen hatalar
    Birçok kişi için yaz mevsimin yaklaştığı bahar ayları, kışın alınan kiloları vermek için diyet yapma ve egzersize başlama dönemidir. Fakat bazen fazl ...
  • Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...