REKLAMLAR

Casper VIA M1 mesaj ve çağrı engeli nasıl yapılır?

3.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
benim casper vıa m1 telefonum var kişi engellemek istiyorum
msj engellemek ve olursa çağrı engellemek

REKLAMLAR

Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Merhaba,
Telefonunuzda arama engellemek için;
• Uygulama Yöneticisi-> Koruyucu-> Kara Liste kısmına girerek istediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz.

Mesaj engellemek için;
Mesajlar-> Mesaj Ayarları -> Mesajları Engelle

Eğer bu işlemleri gerçekleştiremezseniz ya da bahsettiğim bölümleri bulamazsanız tekrar yazınız.

Cihaz
Casper VIA a1
Merhaba,
Telefonunuzda arama engellemek için;
• Uygulama Yöneticisi-> Koruyucu-> Kara Liste kısmına girerek istediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz.

Mesaj engellemek için;
Mesajlar-> Mesaj Ayarları -> Mesajları Engelle

Eğer bu işlemleri gerçekleştiremezseniz ya da bahsettiğim bölümleri bulamazsanız tekrar yazınız.
Benim telefonun casper VIA a1 ama aynı sorun var netten araştırdım mesaj ayarları kısmından mesajları engelleye falan basın diyor ama mesaj engelle diye bir şey çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...