Chenda F60R Allwinner V3 aksiyon kamerası kutu açılışı ve ön inceleme

Bu ürünü beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    3

BurakUtas

Üye
Arkadaşlar merhaba. Sizlerle Aliexpress sitesinden yaptığım aksiyon kamerası alışverişimi paylaşacağım. Ön inceleme ve kutu açılımı yapacağım. Bu ürünü tam 19 gün önce baya bir araştırıp sipariş verdim. Test videolarını izledim fiyat karşılaştırmaları kalite karşılaştırmaları yaptım öyle aldım. Daha alalı saatler oldu ama gayet memnunum şimdiden. Hem 19 günde gelmesi hem de fiyatı gercekten tatmin edici. Tam 45$.

4K 30 fps, 2K 30fps ve 1080p 60fps video çekimi 16mp fotoğraf kalitesi bu fiyata beklenmedik bi performans. Benim için en önemlisi su altı çekim yapmasıydı. Suya tutup bir 30sn kadar bekledim gram su geçirmedi.

En önemli şeylerden biri de aparatlardı. 20ye yakın aparatla birlikte geldi. Kask aparatından tut selfie stick için aparatı bile var. Beni şaşırttı doğrusu aparat sayısı.

Şiddetle tavsiye ettiğim bu ürünün fotoğraflarını ve linkini paylaşacagım.

Tahmini Teslimat Zamanı

1.jpg 3.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 13.jpg

Yer
İstanbul
Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan. Ürünle çektiğin fotograf, video, su altı çekimi ne varsa bekliyoruz artık :)

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Şu dikkatimi çekti. Fiyat GoPro'nun onda biri. Kutu içeriği use on katı. Aslında GoPro ile yanyana yapıştırıp karşılaştırmalı test yapalım derim.

Yer
İstanbul
Şu dikkatimi çekti. Fiyat GoPro'nun onda biri. Kutu içeriği use on katı. Aslında GoPro ile yanyana yapıştırıp karşılaştırmalı test yapalım derim.

Güzel bir öneri, hatta aynı anda iki farklı makine ile çekim yapalım. hangisinin GoPro, hangisinin Çin malı olduğunu soralım. Kapalı tadım testi gibi :)

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.