Ekranı kırık Samsung Galaxy Note 3'ten veri kurtarma

Cihaz
note3
merhabalar, ekranım kırıldı fakat , usb ye baglandıgında hafızasına gırıp fotolarımı yedekleyebıldım.
ama asıl onemlı olaran rehberıme ulasamadım. konu ıle ılgılı olarak acıl yardımlarınızı rıca ederım

Yer
Dust II
Cihaz
Zeus x27
OTG ile USB Hata Ayıklama Modu'nu açın. Sonrasında cihazı bilgisayara bağlayarak bilgilerinizi kurtarabilirsiniz.

Cihaz
note3
Ekranımda ne yazıkkı herhangıbır goruntu yok. Iş numaralarım vardı almam gerekıyor bır şekılde yardımlarınızı beklıyorum

Cihaz
Samsung galaxy A 7 2017
Kırık ekrandan verileri kurtarmak her ne kadar zor olsada bir yolu bulunmakta. Umarım daha önceden telefonunuzdan Usb hata ayıklamayı açmışsınızdır. Çünkü verileri kurtalarabilmemiz için bilgisayara bağlamamız gerekiyor ve usb hata ayıklamanın açık olması gerekiyor.

Cihaz
Samsung galaxy A 7 2017
Tlfnun ayarını yapmış olmanız gerekiyodu yani açık konumda olması lazım ayar açıksa pc ye bağladığınızda tlfnunuzun içeriğine erişebilirsiniz

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Diyabetin belirtileri
    Halk arasında “şeker hastalığı” olarak tabir edilen diyabet, midenin hemen arkasında bulunan pankreas adını verdiğimiz salgı bezinin bir hastalığıdır. ...
  • Deichmann ile ayaklar hafifliyor
    Deichmann’ın bu sezon koleksiyonunda yer alan terlik ve sandalet modelleriyle 7’den 70’e herkes yazın kavurucu sıcaklarına hazır. Rahatlık ve şıklığı ...
  • Çabuk acıktıran yiyecekler
    Bazı besinleri yediğimizde daha çabuk acıktığımız bilinen bir gerçek. Böyle durumlarda açlığımızı bastırmak için ne bulursak yeriz desek yanlış olmaz. ...