General Mobile GM 5 Plus çekmeme sorunu

tolgahan08

Üye

beyler telefnomunn içi böyle yardım edin telefnomu şebekesi çok ama çok az çekiyor 1 diş bile değil yani servis yok diyor neresiyle uğraşmam lazım ne yapmam lazım sinyal neredenn alıyor bi yardım edin ya.

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Aynı sorunu ben de Sony Xperia M2'de yaşıyordum. Teknik servise getirdim. Bu tür işlerle kendiniz uğraşmayın, cihazın başka parçalarına da zarar verebilirsiniz. Şebeke telleri büyük ihtimalle hasar görmüştür, telefon düştüğünde.

tolgahan08

Üye
Aynı sorunu ben de Sony Xperia M2'de yaşıyordum. Teknik servise getirdim. Bu tür işlerle kendiniz uğraşmayın, cihazın başka parçalarına da zarar verebilirsiniz. Şebeke telleri büyük ihtimalle hasar görmüştür, telefon düştüğünde.
ben anlarım bu iştenn ama bir türlü şebeke ile ilgili olan yeri bulamadım bulsam yaparımm kablo çekerim dıştan veririm birşeyler yaparım ama işte orasını bulamıyorumm

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Ayrı olan parça anten olabilir mi? Pek seçilmiyor buradan. Bu arada Paint'te fotoğraftaki IMEI'lerin üzerini çizer misin?

Dumannnn1

Üye
Cihaz
General mobile GM 5plus
Kardeşim şebeke bordu ile şarj bordu aynıdır, fotoğrafta bakıldığı zaman sağ alt köşede 3 tel görmektesin şebekenin gelmesini o 3 tel sağlıyor bunun için de bordo zarar gormemişse bordun altına bir parça folyo yerleştirip bordu yüksekte tutmak gerekecektir sonrasında hoparlörü takıp vidalama işlemlerini yapın... Şebekeniz geldi hayırlı olsun Not: değişen şarj bordlarında şebeke seçebilir yani gelmeye bilir

Cruiser86

Üye
Cihaz
Gm5 plus d
Bakınanlar için yazıyorum.

kopmalar gelip gitmeler, ceken yerde cekmeme, acik alanda tam cekme gibi durumlar yaşiyordum, antenlere bagli olan sarj bordu ile anakart arasindaki teli kendim yenisiyle degistirdim düzeldi.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...