REKLAMLAR
REKLAMLAR

General Mobile GM 5 Plus d Stock ROM yükledikten sonra açılmıyor

Cihaz
gm 5 plus tek hat
Şimdi şöyle bir çıkmaza girdim orada dediklerinizin hepsini yapmıstım ama sorun şuydu ben eskiden yaptığım yazılım atma işlemininde oem kilitini açık bırakmıştım. ve belki düzelir diye fastboot flashing lock-go yazdım ve kitlendi ancak şuanda hiçbir şekilde müdahale edemiyorum.

REKLAMLAR

Cihaz
Gm5 Plus D
Şimdi şöyle bir çıkmaza girdim orada dediklerinizin hepsini yapmıstım ama sorun şuydu ben eskiden yaptığım yazılım atma işlemininde oem kilitini açık bırakmıştım. ve belki düzelir diye fastboot flashing lock-go yazdım ve kitlendi ancak şuanda hiçbir şekilde müdahale edemiyorum.
değişen bir durum yok işlemlere en baştan başlarsanız aynı şekilde oem kilidiniz açılır .

Cihaz
Gm5 Plus D
bence otomatik güncellemeyi bile kapata bilirsin.Oreo sürümüne geçen her gm5 kullanıcısı kronik sorunlar yaşıyor.Sadece yazılımsal değil hatta donanımsal kronik sorunlara bile neden olabiliyor.Sana tavsiyem oreo sürümüne geçiş yapmayın hatta mümkünse elinizdeki cihazı değiştirin.Şuanda kargodan tarafıma gönderilmiş olan başka bir gm5 plus d telefonu incelliyorum malasef brick olmuş durumda el ile müdahale ile çalışıyor power veya ses açma kısma gibi fonksiyonları devre dışı durumda.

REKLAMLAR

koledok

Üye
Cihaz
s8
Google hesap kilidi nasıl geçiliyor hocam yardımcı olabilir misiniz ?

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi