General Mobile GM 5 şarj sorunu

serkan71

Üye
Yer
Kırıkkale
Cihaz
General mobile 5 plus
Gm 5 plus model telefonum sabah kalkınca şarj olmadığını gördüm farklı kablo ve şarj adaptörü denedim düzelmedi şarj soketini değiştirdim ve biraz düzelme olur gibi oldu ama memnun kalmayınca bataryayı değiştirdim güvenilir ve sağlam bir yerden değiştirdim bu sefer batarya yüzdesi hep farklı göstermeye başladı bir kaç güne kendine gelir diye beklerken telefonun şarjı 64 e gelince güç almayı kesti ve şimdi %16 olarak sabit kaldı ve telefon yine şarj almıyor bu konuda ne yapabilirim lütfen yardım edin

Cihaz
xiaomi redmi note 6 pro
gm 5 plus telefonunuzun kronik bir arızasıdır bu. şarj soketi değişmeli en yakın telefoncuya götürüp yaptırabilirsiniz 50tl civarı bir şey tutacaktır.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...