General Mobile GM 6'da bildirim ışığı sorunu

Cihaz
General mobile GM 6
Güncelleme yi buldum da 1287.4mb güncelleme için gerekli ortalama kaç dakikada olur söyleyebilir misiniz?

Eda

Üye
Cihaz
General mobile GM6
Siteye çok hakim olmadığından yeni bir konu açtım ben sorunu çözdüm sizin de haberiniz olsun istediğimden buraya da paylaşıyorum. General Mobile GM6 telefonlardaki ekranı uykuya alınca devamlı yanıp sönen yeşil bildirim ışığını ayarlardaki bildirim noktalarına izin ver kısmını kapatarak çözebilirsiniz. İyi günler.

Screenshot_20180210-122743.png

Screenshot_20180210-122728.png

Screenshot_20180210-122739.png

Screenshot_20180210-122655.png

serkanozer

Üye
Cihaz
GM g6
Siteye çok hakim olmadığından yeni bir konu açtım ben sorunu çözdüm sizin de haberiniz olsun istediğimden buraya da paylaşıyorum. General Mobile GM6 telefonlardaki ekranı uykuya alınca devamlı yanıp sönen yeşil bildirim ışığını ayarlardaki bildirim noktalarına izin ver kısmını kapatarak çözebilirsiniz. İyi günler.

Ekli dosyayı görüntüle: 1799

Ekli dosyayı görüntüle: 1800

Ekli dosyayı görüntüle: 1801

Ekli dosyayı görüntüle: 1802
olmuyor kardeşim çözülmüş değil

Arzu1907

Üye
Cihaz
General Mobile gm6
Merhabalar..Bu sorunu çözebilen oldu mu acaba?

Eda

Üye
Cihaz
General mobile GM6
Merhaba, ben önceki mesajlardan birinde anlattığım şekilde çözdüm. Zahmet olmazsa bir deneyebilir misiniz? Bir arkadaş bu şekilde çözülmediğini yazdı ama ben bu şekilde çözdüğümden şaşırdım. Deneyip geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.
Merhabalar..Bu sorunu çözebilen oldu mu acaba?

Arzu1907

Üye
Cihaz
General Mobile gm6
Merhaba, ben önceki mesajlardan birinde anlattığım şekilde çözdüm. Zahmet olmazsa bir deneyebilir misiniz? Bir arkadaş bu şekilde çözülmediğini yazdı ama ben bu şekilde çözdüğümden şaşırdım. Deneyip geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.
Maalesef duzelmedi sevinmiştim açıkçası sizin yonteminizi görünce. Aslında önemli bir şey değil gibi ama gene de sinir bozucu şarj da yer büyük ihtimalle. Telefonumu dün servise vermiştim 8.1.0a yukseltmisler acaba bu yüzden mi diye düşünüyorum

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.