Advertisement

Hornet hesabım askıya alındı


Quencher

Üye
Katılım
28 May 2017
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
selam bende hornetten muzdarip oldum ilk defa hesabım askıya alındı telefonumu tamamen sıfırladım tekrar yükledim ama hiçbirşey değişmedi hala askıdayım nasıl düzeltebilirim
 
Katılım
2 Haz 2017
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Offf ya hornet hesabım askıya alındı ne yapmalıyım bilen varmı
 

Katılım
8 Eyl 2016
Mesajlar
259
Tepki puanı
24
Uygulama bilgilerine girip ön bellek temizle ve ardından verileri temizle yapın. Sonra tekrar deneyin bakalım bir olmadıysa hala. iPhone'ları tam bilmiyorum ama ona benzer bir şey olması lazım.
 

Quencher

Üye
Katılım
28 May 2017
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
İphone benim telefonum sıforlayınca düzelir dediler olmadı uygulama bilgilerine nasıl girip yapıyoruz anlamadım
 

Katılım
8 Eyl 2016
Mesajlar
259
Tepki puanı
24
iPhone kullanmıyorum tam tarif edemem ama muhtemelen uygulama bilgileri tarzı bir yere girmen lazım önce. Uygulama hakkında ayrıntı gösteren. Sonra oradan verileri temizle tarzı bir şey vardır. Android'de öyle en azından benzerdir diye tahmin ediyorum. Ona basınca her şeyi silecek, sanki uygulama yeniden yüklenmiş gibi olacak. Hesabına girmeyi bir daha dene ama eğer sadece o hesap hususen yasaklandıysa bunun çok faydası olmayabilir, bir dene derim.
 

onurduran

Üye
Katılım
16 Ağu 2016
Mesajlar
1,651
Tepki puanı
79
Yaş
45
Cihaz
iPhone 6s
arkadaşlar hornet hesabınız askıya alındıysa kullanım sözleşmesine aykırı durum tespit edilmiş olabilir. örneğin başkasının fotoğrafını kullanmak, yaşı aslında küçük olmak vb. bu durumda size gelen hata e-postasındaki askıya alma numarasını (8 haneli), kullanıcı hesabı adını ve şikayetinizi [email protected] adresine gönderin.

sözleşmeye uygunsanız bildirin.

"My account has been suspended without a valid reason. Here are requested information. Please check your records and fix this situation" gibi bişiler gönderin.
 


Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst