HTC Desire 820'de kapanıp açılma sorunu

Cihaz
htc 820 desire
telefonumu fabrika ayarına yukledim şebeke sorunu yüzünden düzelir sandım ama şimdi google play ,google play hizmetleri durdu, youtube durdu gibi hatalar alıyorum güncelleme yapayım diyorum fakat telefon 5 dakika sonra kapanıp açılıyor hiç bir şekilde google hesabımı ekleyemiyorum bir işlem yapayım diyorum kapanıyor ve işlem yarıda kalıyor yardım eder misiniz

kultigin

Üye
Cihaz
htc one
Telefonuzu hardreset ile programı fabrika ayarlarına döndürmeye çalışın."Telefon ayarlarından değil de telefon açılrken güç düğmesi+ses açma /kapama ile açılan ekranda )

Cihaz
htc 820 desire
Telefonuzu hardreset ile programı fabrika ayarlarına döndürmeye çalışın."Telefon ayarlarından değil de telefon açılrken güç düğmesi+ses açma /kapama ile açılan ekranda )

şimdi şöyle bu telefonuma daha önceden yazılım atıldı dunde şebeke sorunu çıkınca fabrika ayarına döndüreyim dedim sonra sürekli durdu hataları aldım şimdi güncelleyemiyorum iniyor programlar ama güncelleyemiyorum malesef

kultigin

Üye
Cihaz
htc one
Çok basit bir şekilde kendiniz room atacaksınız.Yazılımı yeniden yükleyeceksiniz.Nasıl mı?
1-a) Settings/Ayarlar bölümünden About/ Hakkında ..Software Information /Yazılım bilgilerinden More/Daha fazla Baseband version /Anabant versiyonda numara ile googleden arama yapın
Yada
b)Telefonunuzu pover/Güç düğmesi ile Valume/Ses açma kapamada version bilgisi ile arama yacaksınız.
2-Bulduğunuz zip dosyasını sd karta kopyalacaksınız.
3-Sonra telefonu yeniden açıp reboot to bootloader ile başlatıp kuracaksınız..
4-https://www.youtube.com/watch?v=XEq1k8RezgE bu video sana yardımcı olacaktır.
Not: Telefonun Software Information /Yazılım bilgilerinden More/Daha fazla Baseband version /Anabant versiyonda numarasının ekran görüntüsünü buraya eklersen dosyayıda bulmana yardımcı oluruz.
Denemekten hiç korkma ...

Cihaz
htc 820 desire
Çok basit bir şekilde kendiniz room atacaksınız.Yazılımı yeniden yükleyeceksiniz.Nasıl mı?
1-a) Settings/Ayarlar bölümünden About/ Hakkında ..Software Information /Yazılım bilgilerinden More/Daha fazla Baseband version /Anabant versiyonda numara ile googleden arama yapın
Yada
b)Telefonunuzu pover/Güç düğmesi ile Valume/Ses açma kapamada version bilgisi ile arama yacaksınız.
2-Bulduğunuz zip dosyasını sd karta kopyalacaksınız.
3-Sonra telefonu yeniden açıp reboot to bootloader ile başlatıp kuracaksınız..
4-https://www.youtube.com/watch?v=XEq1k8RezgE bu video sana yardımcı olacaktır.
Not: Telefonun Software Information /Yazılım bilgilerinden More/Daha fazla Baseband version /Anabant versiyonda numarasının ekran görüntüsünü buraya eklersen dosyayıda bulmana yardımcı oluruz.
Denemekten hiç korkma ...

bende önceden boot loader vardı bir süre sonra hafıza dolu diye uyarı aldım google playden bir şey yüklenmiyor ve güncellenmiyordu onun için telefoncuya verdim yazılım atıldı şimdide şebeke yüzünden fabrika ayarına döndürdüm ve telefonum kapanıp açılıyor

kultigin

Üye
Cihaz
htc one
Htcdesire 812 ye ait bir room yüklenecek.Yeniden kuracaksın.Tabiri caizze telefonunuzsatın aldığınız ilk halini alacak.Boot looader olayı bildiğim hafıza ile ilgili değil.

kultigin

Üye
Cihaz
htc one
Şebeke problemi için de Mobil Data/da Acces Point Names Bağlantı noktaları bağlantı modeli ayarlarına bir göz atın..Önceki mesajda 812 yazmışım 820 olacak..

Şu anda çevrimiçi