HTC One M8 için Android Revolution HD 53.1

gamaken

Üye
Katılım
2 May 2018
Mesajlar
143
Tepki puanı
17
Cihaz
t60
Android Revolution HD 53.1 HTC One M8 cihazına Marshmallow Custom ROM: Android Revolution HD 53.1 en güvenilir, hızlı ve sorunsuz ROM olarak bilinir. Mükemmel performans, kararlılık ve Sense 7.0 ile birlikte geliyor. Bu Rom, HTC One (M8) için harika bir ROM. HTC One M8’iniz varsa ve bunu Android 6.0 Marshmallow’a yükseltmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu ayrıntılı kılavuzda, tüm HTC One M8 kullanıcıları için iyi haberlerimiz var. Şimdi, cihazınızı Android 6.0 Marshmallow’a dayanan en son Android Revolution HD 53.1 custom ROM sürümüne güncelleyebilirsiniz.
Bu ROM resmi olarak HTC / Google tarafından duyurulmaz, sadece özel bir ROM’dur. Bu basit adımı adım adım izleyerek, HTC One M8 cihazınızı Android 6.0 Android Revolution HD 53.1 Marshmallow özel ROM’unuza kolayca güncelleyebilirsiniz. HTC One M8 cihazında bu Android 6.0 Android Revolution HD 53.1 Marshmallow özel ROM’unu flaş etmek için cihazınız TWRP veya CWM (ClockworkMod) gibi özel bir kurtarma işleminin en son sürümüne sahip olmalıdır.
HTC One M8, HTC’nin en başarılı cihazlarından biriydi ve akıllı telefon bir nevi harika bir yapı kalitesine, birinci sınıf hissine sahip ve performansta bir canavardı. Geliştiricilere göre, hataların çoğu sabittir ve günlük sürücü olarak kullanabilirsiniz. Devam etmeden önce, tüm değerli verilerinizin tam bir yedeğini almayı unutmayın. Android 6.0 Android Revolution HD 53.1 HTC One M8 cihazınıza Marshmallow özel ROM’u yüklemek istiyorsanız, devam edin ve verilen adımları izleyin.

Android 6.0 Android Revolution HD 53.1 Marshmallow custom ROM’u içeren bu kılavuz, HTC One (M8) ile çalışıyor. Bu ROM’u başka bir cihaza yüklemeyi denemeyin.


UYARI:
gamaken.com , Android Revolution HD 53.1 Custom rom kurulumu sırasında veya sonrasında HTC One cihazınıza (M8) gelebilecek hasarlardan sorumlu tutulamaz . Riskiniz altında devam edin.

Ön Gereksinimler:
  • Yükleme kılavuzuna geçmeden önce HTC One cihazınızın (M8) pil seviyesinin en az% 80 olduğundan emin olun.
  • PC’de HTC One (M8) için uygun USB Sürücülerini indirin ve yükleyin .
  • Önemli verilerinizi ve ayarlarınızı iyi bir şekilde yedeklemeniz önemle tavsiye edilir. Telefonda, CWM veya TWRP gibi custom recovery kullanarak düzgün bir şekilde yedekleyin. Bir şey ters giderse, verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.
  • Ayarlar> Geliştirici Seçenekleri’nden Birinde (M8) USB Hata Ayıklama Modunu Etkinleştir .
Gerekli dosyaları yan taraftan indirebilirsiniz
HTC One (M8) ‘ı Android 6.0’a Güncelleme Adımları Android Revolution HD 53.1 Marshmallow Custom ROM:
1: – Öncelikle, PC’nizin masaüstündeki yukarıdaki bağlantılardan Android 6.0 Android Revolution HD 53.1 Marshmallow custom ROM ve Google Apps paketini indirin. Etmeyin ayıklamak bu dosyaları.
2: – Şimdi, HTC One aygıtınızı (M8) USB veri kablosunu kullanarak PC’ye bağlayın.
3: – Android Revolution HD 53.1 ürün yazılımını ve Google Apps sıkıştırılmış dosyaları, telefonunuzdaki SD kartın kök klasörüne taşıyın.
4: – Bilgisayarınızdaki android-sdk-windows \ platform-tools dizinine boot.img dosyasını aktarın .
5: – Sonra, Bootloader / Fastboot Mode (Önyükleyici / Hızlı Önyükleme Modu) ‘na önyüklemek için HTC M8 cihazını KAPATIN. Ayrıca, USB kablosunu çıkarın.
Bu reklam, AdSense tarafından otomatik olarak buraya yerleştirildi.Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın .
6: – Sesi Azaltma + Güç düğmelerine aynı anda basarken ve basılı tutarken cihazı açın .
7: – M8’iniz Fastboot modundayken android-sdk-windows \ platform-tools dizinine gidin ve klasördeki Komut İstemi’ni açın.
8: – Aşağıdaki komutu yazın ve Enter tuşuna basın.
fastboot flash boot boot.img
9: – Şimdi, aşağıdaki komutu yazıp Enter tuşuna basın.
fastboot reboot
10: – Ekrandaki talimatları izleyin ve BOOTLOADER -> RECOVERY seçeneklerini seçin.
11: – Telefon TWRP Recovery’deyken, ‘Wipe’ düğmesine basarak tam bir veri silme işlemini gerçekleştirin. Ardından alttaki “Fabrika ayarlarına sıfırla” seçeneğine kaydırın.
12: – Kurtarma ana menüsüne gidin ve ‘ Yükle ‘ düğmesine dokunun . Bellenimi seçin. Telefonunuzda SD Kartınızın kök klasörüne ZIP dosyasını aktarınız .
13: – Bir sonraki ekranda kurulumu onaylamak için “Flaşı Onaylamak İçin Kaydırın” seçeneğine kaydırın. Yükleme işlemi başlayacaktır.
14: – Kurulum başarıyla tamamlandıktan sonra, aşağıdakine benzer bir ekran göreceksiniz:

15: – HTC One M8 cihazınıza Google Apps paketinin yüklenmesi için yukarıda belirtilen adımı tekrarlayın.
16: – Son olarak, telefonunuzu yeniden başlatmak için “Sistemi Yeniden Başlat” düğmesini seçin.

HTC One M8 cihazınız şimdi yüklenecek ve kurulumdan sonra ilk defa yüklenildiği için yaklaşık 4-5 dakika sürebilir.

İNDİRME LİNKİ
 Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst