HTC One M8s kapanıyor

Gursel

Üye
Cihaz
Htc one m8 s
Merhaba yönetici Pamir bey ve formaki arkadaşlar HTC one m8 kullanıyorum bir haftadır sürekli bütün uygulamalardan durduruldu hatası geliyor Beklenmeyen bir şekilde saat uygulaması durduruldu diyor play store uygulaması durdurdu gibi bütün uygulamalar için aynı şeyi yaşıyorum telefonu sifirlamaktan guncellemekten yoruldum artık kendi kendine telefon kapanıyor açılıyor diyor ama tekrar kapanıyor launcher indirdim kısa süreli düzelme oldu tekrar aynı sıkıntı başladı yine güncelledim telefonu kafayı yicem inanın birçok şey denedim tavsiye üzerine ve internetten bakarak ama çözüm olmadı kalıcı bir çözüm bulmak istiyorum ne yapmam gerektiği hakkında beni aydinlatip bilgilendirirseniz çok sevinirim arkadaşlar şimdiden tşk ler

Ayberk

Yönetici
Telefonu sıfırlamak işe yaramıyorsa bir de sıfırdan ROM yükleyin.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...