REKLAMLAR
REKLAMLAR

Huawei GR5 şifremi unuttum

Cihaz
Huawei
Telefonumun şarjı bitti ve telefonum kapandı. Yeniden açmak istedim fakat parmak izim telefonumu açmam için yetersiz kalıyor. Dosyalarımı, bilgilerimi kaybetmeden telefonumu nasıl açabilirim? Acilen yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
sayfadaki programı indirip kurunuz. Daha sonra telefonuzun tüm usb sürücülerinin pc ye yüklendiğinden emin olun. Varsa bluestack vb. programları silin. Zaten sayfadan kolayca ne yapmanız gerektiğini anlarsınız. Programı açın, telefonu bir usb kablo ile pc ye bağlayın ve unlock modülü ile kilidi kaldırın.

REKLAMLAR

Cihaz
huawei p smart 2018
sayfadaki programı indirip kurunuz. Daha sonra telefonuzun tüm usb sürücülerinin pc ye yüklendiğinden emin olun. Varsa bluestack vb. programları silin. Zaten sayfadan kolayca ne yapmanız gerektiğini anlarsınız. Programı açın, telefonu bir usb kablo ile pc ye bağlayın ve unlock modülü ile kilidi kaldırın.

Arkadaşın sorunu bendede vardı verdiğiniz linkten indirdim programı fakat para talep ediyor. ve daha öncesinde böyle bir programı telefonuma hic yüklememiştim. şuan şifremi bilmedigimden hiçbir işlemde de bulunamıyorum yardım ederseniz çok sevinirim

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi