REKLAMLAR

Huawei'ye Google güncellemeleri gelecek mi?

3.50 yıldız(lar) 2 değerlendirme
Cihaz
Huawei p smart
-Telefonum Huawei P Smart 2018-

Herkesin Bildiği Üzere Google Huawei İle Olan Bağını Kopardı Sorumda Şu :

¶ Şu An Kullandığım Cihaza Google Dan Güncelleme Gelirmi

¶ Eğer Gelmiycekse Ne Yapmam Lazım

Telefonda AppGallery Adlı Huawei in Kendi Uygulaması Mevcut Ancak Açılmıyor (Bu Ülkede Bögede Kullanılamaz Diyo)

Screenshot_20190523-031958.jpg

REKLAMLAR

Cihaz
note 5
-Telefonum Huawei P Smart 2018-

Herkesin Bildiği Üzere Google Huawei İle Olan Bağını Kopardı Sorumda Şu :

¶ Şu An Kullandığım Cihaza Google Dan Güncelleme Gelirmi

¶ Eğer Gelmiycekse Ne Yapmam Lazım

Telefonda AppGallery Adlı Huawei in Kendi Uygulaması Mevcut Ancak Açılmıyor (Bu Ülkede Bögede Kullanılamaz Diyo)

Ekli dosyayı görüntüle: 3281

daha koparmadı daha doğrusu amerika geri adım attı bu konuda şu an beklemede ama bence öyle bir kısıtlama yapamaz çünkü huawei sadece telefon anlamında değil uydu baz istasyonu modem vb. bi dünya teknoloji açısından üretimler yapıyor velev ki olur da huawei ye engel koysalar dahi huawei bunu önceden hesapladığı için kirin işletim sistemlerini sürtü piyasaya yani kendi işletim sistemi kendi yazılımı demek ve bu da huawei ye kimse engel koyamaz demek

Cihaz
s7 edge
belirli bir süre verecekler google dan direk güncelleme gelmeyecek sadece huawei den güvenlik patchleri gelir.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...