İki parça dosyadan oluşan oyun nasıl kurulur?

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Benim bildiğim daemon tools ile kurulur partlı oyunlar ama bu seninki imaj dosyalı değil, setup dosyası yani önce 1. rardaki setupu kur sonra 2. sini kurman lazım bi denesene.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
İki part da aynı klasörde olsun. Uzantılar zaten part1 ve part2 diyedir. İlkini açınca zaten ikincisini de çıkartır o.

Burak

Uzman
Cihaz
Samsung Galaxy A6+
İki part da aynı klasörde olsun. Uzantılar zaten part1 ve part2 diyedir. İlkini açınca zaten ikincisini de çıkartır o.
Tam anlamadım. İlk önce part1'i RAR'dan çıkartacağım ve sonra part2'yi kendisi otomatik olarak çıkartacak. Doğru mudur?

Burak

Uzman
Cihaz
Samsung Galaxy A6+
Benim bildiğim daemon tools ile kurulur partlı oyunlar ama bu seninki imaj dosyalı değil, setup dosyası yani önce 1. rardaki setupu kur sonra 2. sini kurman lazım bi denesene.
Şu anda kuruluyor. İstediği adımları takip edeceğim. Teşekkürler.

onurduran

Üye
Cihaz
iPhone 6s
winrar güncel sürümse part1 ve part2 aynı klasördeyse part1 içindekileri dışarı klasöre sürükleyip bırakınca sona kadar ilerler

Burak

Uzman
Cihaz
Samsung Galaxy A6+
winrar güncel sürümse part1 ve part2 aynı klasördeyse part1 içindekileri dışarı klasöre sürükleyip bırakınca sona kadar ilerler
Bir klasör oluşturup, iki partı da içine attım. Part 1'deki setup'u çalıştırdım. Otomatik olarak hepsini yükledi. Oyun sorunsuz çalışıyor.

Şu anda çevrimiçi