REKLAMLAR

IMEI'si değişmiş yurt dışı cihazlarda güncelleme yapmak

4.50 yıldız(lar) 4 değerlendirme
REKLAMLAR

Cihaz
Note 5 N920C
Bilindiği üzere yurt dışı telefonlara güncelleme yapıldığı zaman şebeke gidiyor ve geri gelmiyor bu sorun olmadan nasıl güncelleme yapılacağını anlatıyorum. Samsung Galaxy Note 5 N920C (android 6.0.1'den android 7.0'a) telefonumda denedim başarılı oldu telefon modeliniz başkaysa yazın ona göre çözüm üretelim.
Gerekli Olanlar:
1) 4 parçalı güncelleme dosyası(pit dahil)
indirme linki
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

2)Odin 3.12 daha alt sürümü kullanmayın telefon açılmaz!
indirme linki
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Kurulum:
İlk olarak dosyaları rardan çıkarın
ddd.png
Daha sonra resimdeki gibi Odin'e yerleştirin
fff.png
Telefonun geliştirici seçeneklerinden OEM kilidini açın ve USB hata ayıklama özelliğini aktif hale getirin. Kesinlikle CP yazan yere yükleme yapmayın yoksa şebeke gider! Daha sonra telefonu download moda alın telefonu USB ile bilgisayara bağlayın ve Start'a basın. Telefonunuz hazır. Takılanlar varsa mesaj atabilirler.

REKLAMLAR

Cihaz
iPhone 6s
bizim ülkemize mahsus bir olay. başkası bunları çekmiyor maalesef

Cihaz
s7 edge
S7 EDGE Android 7 yüklenebiliyor mu? Şebeke gidiyormuş galiba?

Cihaz
Note 5 N920C
Şebeke gitmez 4 parçalı güncelleme dosyasını indirin ve adımları takip edin sadece :)

Cihaz
s7 edge
Şebeke gitmez 4 parçalı güncelleme dosyasını indirin ve adımları takip edin sadece :)
Biraz önce telefoncuya uğradım. Benim cıhaza yasadışı yollardan imei atılmış. Pasaport kayıtlı falan değil yani. Android 7 yüklemeyi denediklerinde sıkıntı çıktığını,kameranın çalışmayı durdurduğunu,hasılı yüklenemediğini söyledi. Öyle deyince ben de çekindim açıkçası.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 8)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...