iPhone 5s'de donma sorunu

Cihaz
5s
Herkese iyi akşamlar İphone 5s kullanıyorum ve telefon ekranı bir anda dondu hiç bir şey yapamıyorum sadece tuş kilidini kullanabiliyorum orta tuşta bozuk olduğu için telefonu resetleyemiyorum acil yardımınız gerek

CengogaN

Üye
Cihaz
A3 2017
Herkese iyi akşamlar İphone 5s kullanıyorum ve telefon ekranı bir anda dondu hiç bir şey yapamıyorum sadece tuş kilidini kullanabiliyorum orta tuşta bozuk olduğu için telefonu resetleyemiyorum acil yardımınız gerek
Batarya miadını doldurmuş

hga08

Üye
Cihaz
s4
yazılım güncellemesi arada buna sebep olabiliyor

FerhatEmin

Üye
Cihaz
Note 3 n 9000q
Bataryayi çıkar tak düzelir acmisken orta tuşu değiştirirseniz iyi olur yada soket çıkmıştır takarsiniz

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...