REKLAMLAR

iPhone 5s'de donma sorunu

Cihaz
5s
Herkese iyi akşamlar İphone 5s kullanıyorum ve telefon ekranı bir anda dondu hiç bir şey yapamıyorum sadece tuş kilidini kullanabiliyorum orta tuşta bozuk olduğu için telefonu resetleyemiyorum acil yardımınız gerek

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Cihaz
Note 3 n 9000q
Herkese iyi akşamlar İphone 5s kullanıyorum ve telefon ekranı bir anda dondu hiç bir şey yapamıyorum sadece tuş kilidini kullanabiliyorum orta tuşta bozuk olduğu için telefonu resetleyemiyorum acil yardımınız gerek
Bataryayi çıkar tak düzelir acmisken orta tuşu değiştirirseniz iyi olur yada soket çıkmıştır takarsiniz

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 10)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...
  • Alerjiyi nezle sanıp hafife almayın
    Bahar aylarında polenlerin havaya yayılmasıyla birlikte, alerjik hastalıklara bağlı bulgularda büyük bir artış yaşanır. Bahar alerjisi deyimi daha ço ...