iPhone 5S'de fotoğraf ve videoların sağ alt köşesinde ünlem işareti

Katılım
19 Eyl 2017
Mesajlar
14
ı phone 5s deki fotoğraflarımın ve videolarımın sağ alt köşesinde ünlem ! işareti var bazen videoları açamıyorum,fotoğrafları net göremiyorum
 


ozozdemir

Uzman
Katılım
19 Eyl 2017
Mesajlar
42
Yer
İstanbul
Cihazınızda Ayarlar>Fotoğraf/Kamera menüsündeki iCloud Fotoğraf Arşivi özelliğinin açık olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorsanız Ayarlar>>Fotoğraf ve Kamera menüsünde iCloud Fotoğraf Arşivi kısmının altında bulunan İndir ve Özgünleri Yönet seçeneğini seçebilirsiniz.Tabi bu işlemlerin gerçekleşmesi için cihazınızda yeterli alan bulunması cihazın kablosuz ağa bağlı olması ve şarja takılı olması gerekir.Bütün fotoğraflar indirildikten sonra iCloud Fotoğraf Arşivi özelliğini kapatın ve bu durumla birdaha karşılaşmayın aksi taktirde her fotoğraf açmaya çalıştığınızda internetinizden kullanıcaktır.
 
Katılım
19 Eyl 2017
Mesajlar
14
bunu bir süresi varmı dediğiniz işlemi yaptım bir video açtım aynı youtube deki videonun donduğu zaman ortada bir çark dönmesi gibi videounuda ortada dönüyor internetten izliyormuşum gibi 2 dk sonra açtı 30 saniyelik videoyu.
 


ozozdemir

Uzman
Katılım
19 Eyl 2017
Mesajlar
42
Yer
İstanbul
Dediğim gibi o videoyu icloudtan indiriyor telefonunuza yani nekadar çok video ve fotoğraf varsa işlem okadar uzun sürecektir ama sorununuz hallolacaktır.
 




Katılım
5 May 2018
Mesajlar
1
Cihaz
İphone 6s
Merhaba aynı sorun bende de var fakat sormak istediğim şey daha başka iclouddan direkt bilgisayara indiremiyor muyuz
 


Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.