iPhone 5S'de fotoğraf ve videoların sağ alt köşesinde ünlem işareti

REKLAMLAR

ı phone 5s deki fotoğraflarımın ve videolarımın sağ alt köşesinde ünlem ! işareti var bazen videoları açamıyorum,fotoğrafları net göremiyorum

REKLAMLAR

Yer
İstanbul
Cihazınızda Ayarlar>Fotoğraf/Kamera menüsündeki iCloud Fotoğraf Arşivi özelliğinin açık olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorsanız Ayarlar>>Fotoğraf ve Kamera menüsünde iCloud Fotoğraf Arşivi kısmının altında bulunan İndir ve Özgünleri Yönet seçeneğini seçebilirsiniz.Tabi bu işlemlerin gerçekleşmesi için cihazınızda yeterli alan bulunması cihazın kablosuz ağa bağlı olması ve şarja takılı olması gerekir.Bütün fotoğraflar indirildikten sonra iCloud Fotoğraf Arşivi özelliğini kapatın ve bu durumla birdaha karşılaşmayın aksi taktirde her fotoğraf açmaya çalıştığınızda internetinizden kullanıcaktır.

bunu bir süresi varmı dediğiniz işlemi yaptım bir video açtım aynı youtube deki videonun donduğu zaman ortada bir çark dönmesi gibi videounuda ortada dönüyor internetten izliyormuşum gibi 2 dk sonra açtı 30 saniyelik videoyu.

Yer
İstanbul
Dediğim gibi o videoyu icloudtan indiriyor telefonunuza yani nekadar çok video ve fotoğraf varsa işlem okadar uzun sürecektir ama sorununuz hallolacaktır.

Cihaz
İphone 6s
Merhaba aynı sorun bende de var fakat sormak istediğim şey daha başka iclouddan direkt bilgisayara indiremiyor muyuz

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...