iPhone 6 ekran değişimi

cephastanesi

Onaylı Teknik Servis
Üye
Katılım
24 Ocak 2018
Mesajlar
15
Yer
istanbul / pendik
Cihaz
iphone X
Kırılan iPhone 6 Ekranlarını Müsait Fiyata Değiştirmenin Tek Adresi
Cep Hastanesi olarak sektörde ilk hizmet verenlerden biri ve yenilikçi bir müessese olarak yıllardır Samsung, LG, Apple ve Sony gibi kalitesi ile ön tasarıya çıkan telefon markaları için bakım, tamir ve değişim hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin en çok seçenek ettiği telefon modellerinden biri olan iphone 6 serisinin tamir işlemlerini, bakım ve teknik destek hizmetlerini büyük bir titizlikle sürdüyoruz. Özellikle iphone 6 ekranında sık meydana gelen sorunlardan biri olan ekran kırılmalarını, ekran çatlamalarını gidererek, en ucuz iPhone 6 ekran ücretiyla müşterilerimizi hoşnut etmeyi sürdürüyoruz. Sağlam ve garantili değişim ve ile buluştuğu Cep Hastanesi'nin ayrıcalıklı kullanıcılarından biri olarak artık rahatça telefonlarınızı kullanmaya sürek edebilirsiniz.
Ülkemizde ve dünyada Mühim bir kitlenin tercihi olan iphone telefon modellerinin ince ve zarif tasarım yapısı kullanıcıları hoşnut ederken Muhtelif kazalar ve darbeler ekranda kırılmalara ve çatlamalara yol açabiliyor. Böyle durumlarda kullanıcılar natürel olarak endişelenip, telefonları için Müsait bir teknik servis bulmaya çalışıyorlar. Iphone 6 kullanıcıları hem en ucuz iPhone 6 ekran fiyatı , hatta en Özgün ekran değişimi hizmeti için Çoğunlukla hangi teknik servisin henüz nitelikli olacağı konusunu düşünmek zorunda kalıyorlar. Bizler, deneyimli teknisyenlerimiz ile bu sorunlara yıllardır çözüm üretiyor ve en doğru ekran değişim hizmetini en ucuz iphone 6 ekran fiyatı ile beraber kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Artık en ucuz iPhone 6 ekran fiyatı ve güvenli hizmet için endişelenmenize lazım kalmadan iphone 6 telefonunuzun ekranını büyük bir rahatlıkla kullanmaya sürek edebilirsiniz.
  • iPhone 6 ekran seçeneklerimizi görün. Değişim öncesi teknisyenlerimiz ekran değişimi yapılacak parçaları görmenizi ve sizin onayınız olduktan sonra değişim hizmeti almanızı sağlar.
  • Firmamızın nitelikli hizmet anlayışında siz tasdik vermeden değişim işlemi katiyen yapılmayacaktır.
  • sana seçeneği sınan firmamızda kullandığımız bütün değişim parçaları Özgün iphone 6 parçalarıdır. Telefonunuzun ekranını değiştirirken en ucuz yanında Özgün parça değişiminin ne kadar Mühim olduğunu unutmayın. Özgün ürünler telefonunuzu ilk günkü görünümüyle kullanmanızı sağlar. Özgün olmayan, Taraf Endüstri ürünler hem telefonunuzun görünümünü bozar, hatta ileride ayrımlı sorunların oluşmasına sebep olabilir.
  • Garantili iphone 6 ekran değişimi hizmetinden yararlanın. sana sunduğumuz bütün değişim ve tamir hizmetleri garantilidir. En ucuz iPhone 6 ekran fiyatı yanında 6 ay süresince güvenli hizmetimizin garantisi altında olabilir, bütün sorunlarınızda teknik ekibimizin güler yüzlü ve profesyonel hizmetinden yararlanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

iphone-6-ekran-degisimi.jpg
 
Tekba

Üye
Katılım
25 Tem 2019
Mesajlar
12
Cihaz
Samsung Galaxy J7
Selamun aleyküm arkadaşlar benim galaxy J7 SM-G610F model telefonum var güvenli klasör'ü tıkladığımda yetkisiz yazılım yüklediğinden Güvenli klasör oluşturulamıyor anlıyan arkadaşlar varsa yardımcı olur mu not Stock rom attım telefona

Screenshot_20190725-234613.png
 
Şu anda çevrimiçi