iPhone X ekran değişimi

5.00 yıldız(lar) 2 değerlendirme
REKLAMLAR


cepmarket.com.tr

Onaylı Teknik Servis
Katılım
4 May 2018
Mesajlar
73
Beğeniler
3
Cihaz
iphone 7
#1
iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X amiral gemisi birçok otorite tarafından Apple'ın geliştirmiş olduğu en iyi akıllı telefon olarak tanımlanıyor. Bunu anlamak aslında çok zor değil. Zira iPhone X ekran değişimi işleminden söz ettiğimiz bu yazımızda bile siz de cihazın ön panelini açmamızla beraber ne kadar incelikle tasarlanmış olduğunu göreceksiniz. Şimdi dilerseniz iPhone X LCD tamiri adımlarımıza geçelim.
Apple iPhone X ekran değişimi 1,599 TL’dir
Tüm modellerin ekran değişimi ücretlerini görmek için
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
tıklayabilirsiniz.

Adım 1 — Pentalobe Vidalar

iPhone X'in şarj soketinin her iki yanında bulunan Pentalobe vidaları yerinden çıkartarak işe başlayabilirsiniz. Bundan sonra pena gibi ince bir araç yardımıyla ön panel ile gövde arasındaki yapışkanı yerinden ayırmanız gerekecek.


Adım 2 — Soket Vidaları

Ön paneli ayırma işlemi pena ile panel etrafında birkaç kez turlamayı gerektiriyor. Ardından panel açılacak ve karşınıza donanım bileşenleri çıkacak. Burada toplam beş farklı vidayı çıkarmanız gerek. Bunlar fotoğrafta işaret edilen çerçeveyi tutan vidalar. Üç farklı yapıdalar. Bu nedenle yuvalarını hatırlamaya dikkat edin.


Adım 3 — Ön Panel Kabloları

Çerçeve kalktığında karşınızda çeşitli kabloların bağlandığı soketler göreceksiniz. Ön paneli sökmek için üç farklı kabloyu şekilde görüldüğü gibi yerlerinden çıkartın.


Adım 4 — Yeni LCD Ekran

Şimdi ön panel serbest kalacak ve yeni LCD ekranınızı iPhone X'e monte edebileceksiniz. Bunun için bu zamana kadar izlediğiniz adımları tersine doğru uygulayın. Ardından cihaz çalışmaya hazır!

1.png

CepMarket kırıksız ekranlar diler!

iPhone X ekran değişimi ücreti ve diğer noktalar hakkında bilinmesi gerekenleri anlattık. Merak ettiğiniz sorularınız için yorum bırakabilir ve aynı zamanda YouTube videomuza da göz atabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Bize haftanın iş günleri saat 09:00 – 20:00 arasında ulaşabilirsiniz.
 

REKLAMLAR


REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

  • Evdeki balık kokusu nasıl geçer?
    Balık, zengin vitamin içeriği ve güçlü besin değeri bakımından hem çocukların hem de yetişkinlerin düzenli olarak tüketmesi gereken bir gıdadır.  Haf ...
  • Karnabahar pizza tarifi
    Büyük küçük herkesin sevdiği ve tok insanının bile iştahını kabartacak niteliktedir pizza. Aşağıda tarifini paylaştığımız pizza ise tarifi bildiğiniz ...
  • Cilt kuruluğuna karşı alınabilecek önlemler
    Kış aylarında soğuk havanın cildin nemini azaltmasıyla en sık karşılaşılan problemlerden biri cilt kuruluğudur. Kızarıklık ve pullanma da cilt kurulu ...