J6 + ROM YÜKLERKEN ÇÖKTÜ LÜTFEN YARDIM

djmytec

Üye
Cihaz
j6+
ODİN PROGRAMIYLA ROM YÜKLERKEN ÇÖKTÜ ,
An error has occurred while updating the device software. Use the Emergency recovery function in the Smart Switch PC Software
HATA ALDIM SMART SWİCH E BAĞLAYACAĞIM AMA AÇILMIYOR , PC YE YADA ŞARJA TAKINCA 2 SANİYE UYANIYOR SONRA RESET ATIYOR , UYANIYOR RESET ATIYOR , VE HER AÇILIŞNDA EKRANDA An error has occurred while updating the device software. Use the Emergency recovery function in the Smart Switch PC Software YAZIYOR AÇILSA ÇÖZECEĞİM NE YAPMALIYIM

djmytec

Üye
Cihaz
j6+
ODİN PROGRAMIYLA ROM YÜKLERKEN ÇÖKTÜ ,
An error has occurred while updating the device software. Use the Emergency recovery function in the Smart Switch PC Software
HATA ALDIM SMART SWİCH E BAĞLAYACAĞIM AMA AÇILMIYOR , PC YE YADA ŞARJA TAKINCA 2 SANİYE UYANIYOR SONRA RESET ATIYOR , UYANIYOR RESET ATIYOR , VE HER AÇILIŞNDA EKRANDA An error has occurred while updating the device software. Use the Emergency recovery function in the Smart Switch PC Software YAZIYOR AÇILSA ÇÖZECEĞİM NE YAPMALIYIM

WhatsApp Image 2020-12-09 at 18.42.53.jpeg WhatsApp Image 2020-12-09 at 18.42.54.jpeg

djmytec

Üye
Cihaz
j6+
YURT DIŞIN CİHAZIM AMA HANGİ ROMU KULLANCAĞIMI BİLEMİYORUM , HATA ROMDAN KAYNAKLI OLABİLİRMİ ? TÜRK ROM KURDUM ŞUAN BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİNİN ROMUNU İNDİRİYORUM

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.