Jailbreak yapmak ister misiniz?

BurakUtas

Üye
Jailbreak yapmanın ana nedenlerinden biri, Apple ve App Store tarafından sağlanan sınırlı sayıdaki özelliği genişletmektir. Birçok jailbreak aracı, jailbreak'li aygıtlarda yazılım bulmaya ve yüklemeye yarayan doğal bir olan 'yı otomatik olarak yükler. Cydia'da mevcut olan yazılımların App Store talimatlarına uymaları zorunlu olmadığı için, çoğu indirilebilir içerik tipik kendine yeten uygulamalar olmanın aksine iOS ve diğer uygulamalara göre hazırlanmış eklenti ve özelleştirmelerdir.
Eğer yapmak isterseniz yardımcı olabileceğimi düşündüğüm bir konu.

jailbreak-nedir-ne-ise-yarar.jpg

Koray

Üye
Yer
Adana
Cihaz
Iphone 7
Evet doğru söylemisiniz. Apple kişiselleştirme yönünden çok zayıf bir işletim sistemine sahip. Ama bunların hepsinin eminim sebebi vardir. Güvenlik amaçlı olabilir bunlar en başta. Android telefonu bile rootladigim için Apple telefonumu da büyük ihtimalle jailbreak yaparım :cool:

BurakUtas

Üye
Evet doğru söylemisiniz. Apple kişiselleştirme yönünden çok zayıf bir işletim sistemine sahip. Ama bunların hepsinin eminim sebebi vardir. Güvenlik amaçlı olabilir bunlar en başta. Android telefonu bile rootladigim için Apple telefonumu da büyük ihtimalle jailbreak yaparım :cool:
Indirme yonetiminden tutup temalara kadar herseyin olanigini sağlıyor. Olmazsa olmaz.

Yer
İstanbul
Ben 2009 yılında iPod Touch'a yapmıştım ve muazzam bir değişim sağlamıştı. Şu an iPhone 6 kullanıyorum ve "başıma bir şey gelmeyecekse" yapmayı düşünebilirim. Kişiselleştirmeyi seviyorum temaların haricinde başka ne gibi artıları var jailbreak yapmanın?
@BurakUtas

BurakUtas

Üye
Ben 2009 yılında iPod Touch'a yapmıştım ve muazzam bir değişim sağlamıştı. Şu an iPhone 6 kullanıyorum ve "başıma bir şey gelmeyecekse" yapmayı düşünebilirim. Kişiselleştirmeyi seviyorum temaların haricinde başka ne gibi artıları var jailbreak yapmanın?
@BurakUtas
Kardeşim sana sadece bu linki atıyorum ve susuyorum.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...