Kontörlüden faturalıya otomatik geçiş sorunu

omer

Üye
ya arkadaşlar benim kullandığım hat kontörlü 1 yıl falan oldu kullanalı ama kafama soru işareti takılan şey ise şu; benim hattım kontörlüden faturalıya geçiş sağlanıldı ve haberim olmadan.. hat benim üzerime.. kimlik fotokopisi veya imza olmadan nasıl böyle bir saçmalık söz konusu olabilir anlayamıyorum.. neden böyle ??

eyup51

Üye
Cihaz
lg g4
bildiğim kadarıyla kendi kafalarına göre yapamıyorlar e devlet den bakarmısın üzerine başka hat varmı

ardayuce

Üye
Cihaz
note 10
hocam artık iyice içine ettiler sistemlerin sesli yanıtla bile faturalıya geçiş yapıyorlar örneğin sizi aradı ya siz bunu bunu kullanıyorsunuz ancak bu daha faydalı dediler siz ok diyip onay verdiğinizde dahi faturalıya geçiyorsunuz. tavsiyem derhal çıkın zira ben geçtim normalde 40 tllik paket bana yeterken faturalıya geçtim 25 gb internet yetmez oldu ve şuan güncel fatura tutarım 210 tl oldu bile.

omer

Üye
hocam artık iyice içine ettiler sistemlerin sesli yanıtla bile faturalıya geçiş yapıyorlar örneğin sizi aradı ya siz bunu bunu kullanıyorsunuz ancak bu daha faydalı dediler siz ok diyip onay verdiğinizde dahi faturalıya geçiyorsunuz. tavsiyem derhal çıkın zira ben geçtim normalde 40 tllik paket bana yeterken faturalıya geçtim 25 gb internet yetmez oldu ve şuan güncel fatura tutarım 210 tl oldu bile.
çıkacağım zaten böyle bana bunu yapanı allah islah etsin borcum bile çıktı onu bile ödememekte ısrarlıyım!!

Şu anda çevrimiçi