REKLAMLAR

Kontörlüden faturalıya otomatik geçiş sorunu

ya arkadaşlar benim kullandığım hat kontörlü 1 yıl falan oldu kullanalı ama kafama soru işareti takılan şey ise şu; benim hattım kontörlüden faturalıya geçiş sağlanıldı ve haberim olmadan.. hat benim üzerime.. kimlik fotokopisi veya imza olmadan nasıl böyle bir saçmalık söz konusu olabilir anlayamıyorum.. neden böyle ??

REKLAMLAR

Cihaz
lg g4
bildiğim kadarıyla kendi kafalarına göre yapamıyorlar e devlet den bakarmısın üzerine başka hat varmı

Cihaz
note 10
hocam artık iyice içine ettiler sistemlerin sesli yanıtla bile faturalıya geçiş yapıyorlar örneğin sizi aradı ya siz bunu bunu kullanıyorsunuz ancak bu daha faydalı dediler siz ok diyip onay verdiğinizde dahi faturalıya geçiyorsunuz. tavsiyem derhal çıkın zira ben geçtim normalde 40 tllik paket bana yeterken faturalıya geçtim 25 gb internet yetmez oldu ve şuan güncel fatura tutarım 210 tl oldu bile.

hocam artık iyice içine ettiler sistemlerin sesli yanıtla bile faturalıya geçiş yapıyorlar örneğin sizi aradı ya siz bunu bunu kullanıyorsunuz ancak bu daha faydalı dediler siz ok diyip onay verdiğinizde dahi faturalıya geçiyorsunuz. tavsiyem derhal çıkın zira ben geçtim normalde 40 tllik paket bana yeterken faturalıya geçtim 25 gb internet yetmez oldu ve şuan güncel fatura tutarım 210 tl oldu bile.
çıkacağım zaten böyle bana bunu yapanı allah islah etsin borcum bile çıktı onu bile ödememekte ısrarlıyım!!

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 6)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Alerjiyi nezle sanıp hafife almayın
    Bahar aylarında polenlerin havaya yayılmasıyla birlikte, alerjik hastalıklara bağlı bulgularda büyük bir artış yaşanır. Bahar alerjisi deyimi daha ço ...
  • Bu yaz Braun ile pürüzsüz geçecek!
    Braun Türkiye kadın kişisel bakım portfolyosundaki en yeni ürünleri ile yaza güzel ve pürüzsüz bir merhaba dedi Braun ev sahipliğinde M Gallery Ho ...
  • Domates nasıl saklanır?
    Domates, hem yemeklerin hem de günlük öğünlerimizde salataların vazgeçilmezidir. Dolayısıyla alışverişlerde miktar olarak fazla alınır. Fakat domates ...