Kore cihazı Samsung Galaxy C9 Pro'ya Android 7.1.1 güncellemesi gelmedi

5.00 yıldız(lar) 2 değerlendirme

Cihaz
samsung C9
Merhaba,
İki arkadaş C9 Pro aldık. Farklı ithalatçı firmalardan onun model numarası SM-C9000 ve made in China, benimki ise model numarası SM-C9008 ve made in Korea. 9000 olan cihaza açılır açılmaz 7.1.1 geldi ancak bana gelmedi. Şimdi ne yapmalıyım? Model numarasından dolayı beklemeli miyim yoksa Samsung switch ile güncelleme denemeli miyim? buradaki makalede nasıl yapılacağı anlatılıyor ancak biraz çekindim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Bekleyebilirsin, Smart Switch üzerinden de gelip gelmediğini kontrol edebilirsin. Gelseydi ilk önce ayarlardan gelirdi sana bildirim gelirdi.

Cihaz
samsung C9
Tekrar Merhaba, sitenizde nasıl yapacağımı anlatan bir link var;
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

ancak orada bahsedilen sammobile sitesinde csc sürümü hep 9000 ; benim csc ise bahsedilen programla baktığımda: csc sürümü: C9008ZZH1AQA1
PDA :C9008ZHU1AQA1
Benim cihazıma henüz güncelleme gelmedi mi demek?
Bir de orada İMEİ değişmiş olabilir demişsiniz o da beni korkuttu biraz.
Şu an cihazım delta garantili, sitesinde güncelleme linkleri kırık, söylüyorum onlar da cihazı gönderin diyor, linki düzeltmiyor saçma bir şekilde. Aynı yerden alınan (sammobile) ise oradan yüklesem de sorun olmaz sanırım. bilemedim.
knox0x1

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Tekrar Merhaba, sitenizde nasıl yapacağımı anlatan bir link var;

ancak orada bahsedilen sammobile sitesinde csc sürümü hep 9000 ; benim csc ise bahsedilen programla baktığımda: csc sürümü: C9008ZZH1AQA1
PDA :C9008ZHU1AQA1
Benim cihazıma henüz güncelleme gelmedi mi demek?
Bir de orada İMEİ değişmiş olabilir demişsiniz o da beni korkuttu biraz.
Şu an cihazım delta garantili, sitesinde güncelleme linkleri kırık, söylüyorum onlar da cihazı gönderin diyor, linki düzeltmiyor saçma bir şekilde. Aynı yerden alınan (sammobile) ise oradan yüklesem de sorun olmaz sanırım. bilemedim.
knox0x1

Buradan Çin 7.1.1 sürümü var onu odin programı ile kurabilirsin.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 7)

Aile Bilimi

• Obezite bebek sahibi olmayı zorlaştırıyor
    Kanser ve kalp hastalıkları gibi önemli sağlık sorunlarının arasında yer alan obezite, insanları birçok açıdan olumsuz etkileyebiliyor. Uzmanlar, sist ...
  • Limonlu tart tarifi
    Limon, tatlılara ve keklere en yakışan meyvelerden biridir. Limonseverlerin çok seveceği bir limonlu tart tarifi ile karşınızdayız. Öyle ki bu harika ...
  • Doğum sonrası işe geri dönüş
    Bu dönem artık çalışan annelerin çoğunun izninin bitip işe geri dönmeye hazırlandıkları bir dönemdir. Birlikte geçirdiğiniz bunca zamandan sonra bebeğ ...