REKLAMLAR

Lenovo Moto Z'de güncelleme sonrası batarya sorunu

REKLAMLAR

Cihaz
moto z
Moto z telefonumu yurtdisindan aldim.İlk guncellestirme ile Bluetooth iptal oldu.Ve batarya tuketimi berbat hala geldi.Sorunun bataryadan kaynaklandigini dusunerek degistirdim fakat hic bir fark yaratmadi.8.0 guncellemesinin sorunlari ortadan kaldiracagini umarken bir hafta once de wifi gitti.Aciliyor fakat hic bir aygiti gormuyor.

Ne onerirsiniz? Stock rom yuklemeli miyim, daha once yapmadim.Brick hale gelmesini goze aliyorum cunku katlanilmaz hale geldi.

REKLAMLAR

Yer
İzmir
Cihaz
Reeder P10S
Asıl Stock ROM yüklersen düzelir telefonun, bu arada brick olması sana bağlı yanlış dosyayı yüklemeye çalışırsan veya yükleme esnasında aksilik yaşanırsa bu kötü olur. Şarjının mutlaka yüksek olmasına özen göster.

Cihaz
moto z
Daha once yapmadigim icin, bu islemi gerceklestirmeyi anlatabilir misiniz.Forumda Oreo rom'un yuklenilmesini gordum.Ben nasil bir yol izlemeliyim.
Tesekkurler.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...
  • Domates suyunun faydaları
    Vitamin ve mineral deposu olan domates suyu hem güzelliğe, hem de sağlığa çok faydalıdır. Domates suyunun içeriğinde A, B1, B2, B3, B5, B6 ve K vitami ...
  • Koşu bandı neden ağrı yapar?
    Koşu yapmak ve kasın aşırı kullanılması durumunda baldırlarınıza ağrı girebilir. Koşucularda baldır yani kalf kasının ağrısı çoğunlukla kas liflerinin ...