REKLAMLAR

Lenovo Vibe X2 kapanıp açılıyor

Cihaz
Lenovo vipe x2
Mrb arkadaşlar cihazima SP flash tool download butonu ile rom attım.cihazima sorunsuz bir kurulum yaptım.daha sonra Google play üzerinden uygulama guncellerken sürekli hata verdi.bende tekrardan temiz bir kurulum yapayım komple temizleyeyim telefonu diyerekten format all+download butonu ile rom attim.ama eyvah ki eyvah.rom atma işlemi başarılı olmasına rağmen telefon açılıyor Lenovo yazısı geliyor ama sonra reset atıyor kendi kendine.ben hiç müdahale edemiyorum kendi kendine açılıp kapanıyor.yardimlarinizi bekliyorum.(Not:bütün romlari denedim.kac kere başarılı yükleme yapmama rağmen sonuç ayni)

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 3)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...