REKLAMLAR
REKLAMLAR

LG G3 şarj sorunu

Cihaz
lg g3
s.a arkadaşlar lg g3 cep telefonu kullanıyorum telefonumun şarjı çok geç doluyor sorun neden kaynaklı olabilir

kablo soketin ucunda çatlama var ondan olabilir mi

aida64 programını indirdim cep telefonuma sarj olurken 800 mah 1100 mah arasında gidip geliyor sarj hızı

pil yeni orjinal yetkili servis tarafından yeni takıldı

3000 mah orjinal bataryanın pilin şarj hızı 800 / 1100 mah arasında olması kötü mü

REKLAMLAR

Cihaz
lg g3
Kaç saat sürüyor şarj işlemi?

ilk aldığım zamanlarda 0 dan tam dolu olması 1,5 saat kadar sürüyordu

bugün saat sabah 9 da şarja taktım % 40 dı oranı 3,5 saatte % 80 oldu

şarjın soket kısmı çatlaklık var

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

s.a pamirkızıltuğ hocam

sorun nerden kaynaklı olabilir

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Sizin bir hızlı şarj aleti ile denemeniz lazım. Çevrenizdeki arkadaşlarınızın şarjlarına bir bakın. En kötü telefonculara danışın ve yeni bir şarj aleti alın. Nasıl olsa hep lazım olacak. Sorun yine çözülmezse sorun bataryadan kaynaklanıyor gibi olacak bu kez.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Muzlu magnolia tarifi
    Son dönemlerin en çok aranan tariflerinden biri olan magnolia tatlısı ile karşınızdayız. Muzlu magnolia ise muzun bol olduğu bu mevsimde yapılabilece ...
  • Sağlığa zararsız oyun hamuru yapımı
    Çocukların el becerilerinin ve zekalarının gelişmesinde en etkili oyuncaklardan biri oyun hamurudur. Üstelik çocuklar oyun hamuruyla oynarken hayal g ...
  • Ev yapımı öksürük şurubu tarifi
    Kışın kendini iyice hissettirdiği bugünlerde hastalıklardan muzdarip insan sayısı da artmaya başladı. İşte bu hastalıklardan en fazla görülen grip ve ...