LG G3'te 128K SIM kart okuma hatası

REKLAMLAR

Lg g3 telefonumda turk telekom ,turkcell ve vodafone 128 kb simkartlar çalışmıyor.Farklı simkartlarda da aynı problemi yaşıyorum.Ekte görünen hatayı alıyorum.Aynı operatörlerin 64 kb simkartlarında hiç bir problem çıkmıyor. 128 kb Simkartlar başka telefonlarda çalışıyor.Telefonumda stock anroid 6 yüklü.Tekrar yazılım yüklemesi yaptım.Düzelmedi.Anroid 5'e düşürdüm yine düzelmedi.Telefonun garantisi bitti.Benzer problemi yaşayanlar yada çözümünü bilenler var mı?

Mobil ağ siz geçerli bir SIM kart takip yeniden başlatana kadar kullanılamayacak hatası.

REKLAMLAR

Ayberk

Yönetici
Problem aniden mi başladı ve cihazda bir güvenlik programı kurulu mu? McAfee gibi mesela.

mcafee var cihazda.aniden oldu.fabrika ayarlarına döndürdüm.ama maximum 1-2 saat simkartı görüyor.sonra yine bu hatayı veriyor.internette çözüme ulaşan birilerini de bulamadım.garantisi olmadığı için servise de gönderemiyorum.

64kb turk telekom yedek simkart çıkartarak problemi çözdüm.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...