LG G4'de Android 7.0 deneyimim

bayramgvn

Üye
Cihaz
LG G4 h818p
Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. LG den ümidimi kestikten sonra cihazımı nasıl 7 yaparım diye ara ara bakıyordum ve ilk defa bu forumda h818p yi android 7 ye yükseltecek Türkçe makaleyi gördüm. Yapımda emeği geçen herkese teşekkür ederim birkaç kendimden kaynaklı aksaklık dışında çok kolay bir şekilde yükselttim. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum öncelikle iki dokunuşla açma hızı neredeyse 4 katına çıkmış benim için hiçbir anlamı yok ama buna takılan arkadaşlar vardır mutlaka. LG lerin çoğunda olan hayalet ekran (ghost screen) sorunu android 7 de de devam ediyor, bundan önce bu sorun yüzünden garantisine gönderdim anakart değişti amm. Şimdilik bu kadar sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.
Screenshot_2018-06-08-18-42-46.png Screenshot_2018-06-08-18-47-29.png

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Ghost screen sorunu anakart kaynakli degil panel kaynaklidir.

Burak

Uzman
Cihaz
Samsung Galaxy A6+
Merhaba, deneyiminiz için teşekkürler. Şu anda cihazdan memnun musunuz?

bayramgvn

Üye
Cihaz
LG G4 h818p
Batarya durumunda bir değişim gözlemlediniz mi acaba ? Olumlu veya olumsuz.
Başlarda iyi gibiydi ama oyun felan oynamaya başlayınca öncekinden daha hızlı tükeniyor ayrıca ekran kapalıyken yukarıdan aşağı kaydırdığında ki çıkan saat bildirimlerinde sol üstte gelen bildirimler görünmüyor yani hiç bildirim gelmemiş gibi gösteriyor.

Cihaz
LG G4
Ben oyun oynamıyorum gündelik kullanım için H818P modelini yükseltmeyi tavsiye eder misiniz ????

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.