REKLAMLAR

LG V20'ye root atma

4.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
Lg v20 H990TR
Herkese merhaba gerçekten zor durumda olduğumu düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim..

REKLAMLAR

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Şurada ele almışız:
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

İşlemin cihazı garanti kapsamı dışında bırakacağını, işlem sırasında ya da sonrasında meydana gelebilecek sorunlarda sorumluluğun tamamen kendinizde olacağını hatırlatayım.

Cihaz
Lg v20 H990TR
Şurada ele almışız:
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

İşlemin cihazı garanti kapsamı dışında bırakacağını, işlem sırasında ya da sonrasında meydana gelebilecek sorunlarda sorumluluğun tamamen kendinizde olacağını hatırlatayım.

İyi de arkadaşım tamam konu orada var ama gerekli recovery dosyası yok ya da benim kullandığım modele uygun değil. bu yüzden kuramıyorum hiçbir şekilde ..

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...
  • Alerjiyi nezle sanıp hafife almayın
    Bahar aylarında polenlerin havaya yayılmasıyla birlikte, alerjik hastalıklara bağlı bulgularda büyük bir artış yaşanır. Bahar alerjisi deyimi daha ço ...
  • Bu yaz Braun ile pürüzsüz geçecek!
    Braun Türkiye kadın kişisel bakım portfolyosundaki en yeni ürünleri ile yaza güzel ve pürüzsüz bir merhaba dedi Braun ev sahipliğinde M Gallery Ho ...