REKLAMLAR

REKLAMLAR

LG V20'ye root atma

4.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
Lg v20 H990TR
Herkese merhaba gerçekten zor durumda olduğumu düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim..

REKLAMLAR

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Şurada ele almışız:
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

İşlemin cihazı garanti kapsamı dışında bırakacağını, işlem sırasında ya da sonrasında meydana gelebilecek sorunlarda sorumluluğun tamamen kendinizde olacağını hatırlatayım.

REKLAMLAR

Cihaz
Lg v20 H990TR
Şurada ele almışız:
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

İşlemin cihazı garanti kapsamı dışında bırakacağını, işlem sırasında ya da sonrasında meydana gelebilecek sorunlarda sorumluluğun tamamen kendinizde olacağını hatırlatayım.

İyi de arkadaşım tamam konu orada var ama gerekli recovery dosyası yok ya da benim kullandığım modele uygun değil. bu yüzden kuramıyorum hiçbir şekilde ..

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Loading...

Aile Bilimi

• Patates köftesi tarifi
    Girdiği her yemeği güzelleştiren bir sebze olan patatesin, yapımı son derece pratik ama muhteşem lezzetli bir tarifiyle karşınızdayız. Tüm öğünlerini ...
  • Düz bir karın için nasıl beslenmeli?
    Düz bir karına sahip olmak genetik faktörler veya ilerleyen yaş sebebiyle hem erkek hem de kadınlar için hiç de kolay değildir. Özellikle yoğun iş ha ...
  • Sevgililer Günü’nde ne giymeli?
    Sevgililer Günü’nün gelmesiyle birlikte birçok kadını bu romantik günde ne giymeleri gerektiğiyle ilgili bir telaş sarar. Sürprizlerle karşılaşma iht ...
REKLAMLAR