REKLAMLAR
REKLAMLAR

Lütfen forumdaki konulara yardımcı olun

omer

Üye
arkadaşlar uzun zamandır klavye sorunu dışında başka soruların cevabını veriyorsunuz o kadar sinirliyim ki hala teknik servise gidip de 3 7 kuruş harcamak yerine bu formu uygun gördüm yardım amaçlı ama sizde hiçbir ses soluk çıkmıyor acil konularda bile yardımcı da olmuyorsunuz tamam bilmiyor olabilenler vardır ama lütfen özellikle adminlere sesleniyorum hatta bu formun üyelerine sesleniyorum insanların acil konularda yardımcı olabilmek için lütfen bilen birinize söyleyin bu yarayı basan sorunu çözsünler çünkü forma kayıtlı olanlar çözmeyecek sadece tanıdıklarınız da çözecek çünkü bu bi forum ve bu forum sadece yardım için açılmıştır ya yardımcı olun ya da ben üyeliğimi sileceğim

REKLAMLAR

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Sana yardımcı oluruz. Peki sen de bize yardımcı olur musun? Mesela foruma gelen sorularla ilgilenerek.

REKLAMLAR

omer

Üye
Sana yardımcı oluruz. Peki sen de bize yardımcı olur musun? Mesela foruma gelen sorularla ilgilenerek.
ben hatta ve hatta bulamadığım sorulara tanıdığıma bile hatta internetten soruşturup yazarım ama yardımım ne gerekiyorsa onu yaparım. şimdi bu soru ne için admin bey?

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.