Meizu M2 Note ekran kilidi sorunu

Cihaz
Meizu
Öncelikle iyi akşamlar dilerim.
Meiuzu m2 note model telefonum ekranı arızalanmıştı. telefonun kilit ayarlarında gezinirken birden tuşlar kendi kendine hızlı bir şekilde tuşlandı ve telefon kendi kendine kilit koydu.
Şuan ekranı değiştirdim ancak ekran kilidini açamıyorum. gmail hesabımdan müdahele etmeye çalıştım cihazımı bul uygulamasından da telefonu kilitledim. oturumu kapattım. şuan iş iyice çıkmaza girdi, iki tane telefon servisine gösterdim ikisi de uğraştı ancak ikisi de şifreyi kıramadı. en son götürdüğüm teknik servis rootla olur demişti ancak denedim olmadı iki hafta sonra gel yeni bir proğram gelecek onla deneyeceğim dedi. ekran kilidine 5 kere yanlış girince fleyme hesabının şifresini istiyor şifreyi biliyorum ancak telefon internete hiçbir şekilde bağlanamıyor. internete bağlansa fleyme hesabından kilidi açacağım şuan telefonum çöpe gidecek durumda bunu nasıl çözelibilir acaba...

Cihaz
Meizu
Arkadaşlar bu hususta ne yapabilirim. telefonumda ki kilidi kırabilecek bir uygulama varmı?

Daha önce kendim de bir yazılım yükledim. usb ile telefona bağlandım zip dosyasını telefonun klasörüne atıp yükledim. dosya yüklendi ama telefon güncellemesinden sonra yine kilit ekranı çıktı.

Cihaz
Meizu
sorun galima google nin cihazımı kilitle uygulamasından kaynaklanıyor lanet olası uygulama kilitliyor ancak açmıyor ondan dolayı telefon iyice kilitlendi

Chatlaaks

Üye
Cihaz
Sony m4 aqua
Usta hard reset atarken senden ekran kildi istiycek bir menü çıkamzki

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Meizu M2 Note'a Hard Reset atmak için herhangi bir uygulamaya ya da telefonda yapmanız gerekli bir işleme ihtiyaç yoktur.
Telefonu kapatın. Telefon kapalı iken Ses Artırma tuşuna basılı tutun ve aynı anda Güç Düğmesi'ne de basın. Telefon açılacaktır ve Meizu logosu görünecektir. Buraya kadar, basılı tuttuğunuz tuşları bırakmayın.
System Upgrade ve Clear Data seçeneklerinden System Upgrade'in yanındaki mavi onay işaretini kaldırın. Clear Data'yı onaylı hale getirin ve Start'a dokunun.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.