REKLAMLAR

Reeder P10S şarj sorunu ve Tüketici Hakem Heyeti başvurusu

REKLAMLAR

Cihaz
Reeder P12s
Arkadaşlar öncelikle merhabalar benim sorunum aslında biraz karışık 9 aydır p10s kullamnıyorum iki ay öncesine kadar en ufak takılmaya rastlamadım ama sonrası benim için resmen bir kabus oldu . Telefonum şarj kablosu takılı olmamasına rağmen şarj oluyor görünüyordu ve bu aşamada hiç şarj edemiyordum yalnızca şarjı tamamen bitince şarj etmek mümkün oluyordu. Neyse servise yolladım yazılım güncellemişler ve kabloyu değiştirmişler . Kargo gelir gelmez denedim ve sorun devam ettiği için geri yolladım bu sefer sorun görülmemiş şarj edilip yollanmış. Gelir gelmez yine yolladım çünkü 20 günde göremedikleri kusurun devam etmesi durumunu benim tespit etmem 2 dakika bile sürmedi. Bu arada 3. sefer yollamadan önce aradım biraz da sert bir dille 'arkadaşım kontrol edip yollayın şunu nasıl olabiliyor bu' gibi bir şekilde sitem ettim . Neyse 3. defa gitti telefon bu sefer de yine yazılım güncellenmiş kablo değiştirilmiş ve gelen kabloyu görmeniz lazım çinden en ucuzundan alıp yollamışlar sanki statik poşet içerisinde üstü başı yazılı bir kablo. Çok sorun etmedim düzeldiğini düşündüm bundan 20 gün sonra yaklaşık 4-5 gün önce aynı sorun tekrarladı ve aldığım mağazaya ihtarname yollayarak iade talep ettim ve kabul edilmese yasal yollara başvuracağımı söyledim . Sizden yardım isteyeceğim konu şu , telefonda bir kondansatör hatası olduğu düşünüyorum çünkü bu sorun her zaman olmuyor bazen kullanımdayken denk geliyor bazen gece siz uyurken . Bugün normal şarj oluyor mesela yarın kablo bağlı değilken şarj olduğunu sanıyor . Tüketici hakem heyetine gitmeme uzun süre kalmadı fakat ben bilirkişiye o an bu konuyu nasıl ispatlayacağım ? O sırada telefon normal haliyle hareket edebilir . Bunun için sorun görüldüğü anların fotoğrafı veya videosu kullanılabilir mi ? 10 dakikalık talihsizlik için hem zamanımdan hem paramdan olmak istemiyorum . Başına gelen veya bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim . Şimdiden çok teşekkür ederim.

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Videoya çekmeyi deneyin. Bir de gerçek anlamda profesyonel olan bir teknik servisten rapor almaya çalışın.

Cihaz
Reeder P12s
Videoya çekmeyi deneyin. Bir de gerçek anlamda profesyonel olan bir teknik servisten rapor almaya çalışın.
Önümde uzun bir zaman var elbet denk gelir ve video çekerim fakat reederın teknik servisine göndermek istemiyorum onun dışında herhangi bir teknik servisten alınan bir belge faydadan çok zarar olur mu acaba ?

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Başka servisçe içinin açılması garantiyi bitirir. Benim dediğimi son çare olarak düşünün. Bence servise çözülene kadar gönderin. Zaten belli bir sayı sonrası değişik veya iade olması gerekiyor. Garanti süresi içinde bu sorunu çözün. Sonrasında Tüketici Hakem Heyeti uğraşmıyor.

Cihaz
Reeder P12s
Tekrar merhaba arkadaşlar bu arada başıma gelen başka bir reeder fiyaskosunu da sizinle paylaşmak istedim 11 eylülde reeder sitesinden kılıf ve ekran kotuyucu satın almıştım ve ekran koruyucu uyumsuz gelmiş geri yollamıştım değişim talebi ile bugün ekran koruyucu yeniden uyumsuzu ile değiştirilerek veya hiç değiştirilmeden bana geri yollandı.

Cihaz
Reeder P12s
Mesajımdan bir süre sonra bugün reeder teknik servisi beni aradı ve telefonumdaki sorunun en kısa zamanda giderileceğini söylediler .Aslında en ufak güvenim kalmadı ama 6 ay telefonsuz kalmaktansa en azından bir kez daha deneyeceğim servis yolunu ve bu sefer biraz da yardımcı olacaklar gibime geldi. Bu arada özellikle Pamir Beye ve tüm akillitelefon.com bünyesine teşekkür ederim ayrıca servis sonucunu ve ilerleyen zamanda yaşadıklarımı da telefona dair sizlere yazmaya devam edeceğim.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...
  • Domates suyunun faydaları
    Vitamin ve mineral deposu olan domates suyu hem güzelliğe, hem de sağlığa çok faydalıdır. Domates suyunun içeriğinde A, B1, B2, B3, B5, B6 ve K vitami ...
  • Koşu bandı neden ağrı yapar?
    Koşu yapmak ve kasın aşırı kullanılması durumunda baldırlarınıza ağrı girebilir. Koşucularda baldır yani kalf kasının ağrısı çoğunlukla kas liflerinin ...