Reeder P10S yavaş şarj olma sorunu

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Merhaba. Yukarda yazılanları okudum.Benim de telefonum 2 satte jarz olurken son zamanlarda geceden sabaha takılı oldugu halde %100 dolmadı hiç. bugun de kapandı ve şarza taktıgım halde bi türlü açılmadı. yardımcı olur musunuz?:((((
Şarja takınca herhangi bir LED yanmıyor mu?

FTM

Üye
çizgi şeklinde bir görüntü saniyelik olarak geliyo gidiyo hemen. PC ye taktım belki şarz our diye olma hiç b gösterge yok.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Kendi orijinal şarj aleti ile veya başka bir şarj aleti (kendi kablosu) ile şarja taktığında ekranın üstünde bir LED yanması lazım.

FTM

Üye
Telefonum normalde titreşimde ayarlı ve kendi orijinal şarz aletiyle şarz etmek istediğimde şarz yerine takarken titreşim oluyo ama herhangi bir görüntü ya da ekranda yanan bir LED oluşmuyor ne yazık ki

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Takılı şekilde ne kadar beklediniz? Bir de takılı iken güç ve ses açma tuşuna birlikte birlikte basılı tutun. Tepki vermesi gerek.

FTM

Üye
Yaklaşık 1.50 saatttir şarzda. Güç düğmesi ve ses tuşlarına birlikte basılı tuttuğumda İngilizce güç düşük yazısı geliyo ancak şarz olmuyo yazıdan sonra ekran kararıyo tekrardan. İnşallh telefonun şarz girişinde bir sorun yoktur.

Şarj aletiniz 2Amper'den aşağı olmasın ve temassızlık sorununun olmadığına emin olun.

Şu anda çevrimiçi