Reeder P10S'e Stock ROM atma ve root atma

REKLAMLAR

Cihaz
Reeder P10S
Başlıkta belirttiğim gibi p10s adlı lanet cihaza stock rom bulmam ve root atmam lazım ancak hiç biyerde ne rom dosyası ne root dosyası bulabiliyorum

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

yukaradaki linkte eksik bilgi var

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

burada ise dosya içinde scatter dosyası yok gerçekten apaçık kaldım ortada lütfen yardım edin root atmam lazım ama ondan önce bir yazılım güncellemesi yapmam lazım.

şimdiden teşekkurler

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung galaxy A3 2015 (SM-A300HQ)
eğer telefonunuz açılıyorsa internetten kingroot adlı uygulamayı indirin ve açın bir süre tarar ardından köşede not root yazısı çıkar oradan rootunuzu atabilirsiniz youtubede ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor yapamazsanız linkte atarım bn size (bayram içinde açtığınız için konuyu pek yardımcı olamadık özür dileriz :( )

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evdeki balık kokusu nasıl geçer?
    Balık, zengin vitamin içeriği ve güçlü besin değeri bakımından hem çocukların hem de yetişkinlerin düzenli olarak tüketmesi gereken bir gıdadır.  Haf ...
  • Karnabahar pizza tarifi
    Büyük küçük herkesin sevdiği ve tok insanının bile iştahını kabartacak niteliktedir pizza. Aşağıda tarifini paylaştığımız pizza ise tarifi bildiğiniz ...
  • Cilt kuruluğuna karşı alınabilecek önlemler
    Kış aylarında soğuk havanın cildin nemini azaltmasıyla en sık karşılaşılan problemlerden biri cilt kuruluğudur. Kızarıklık ve pullanma da cilt kurulu ...