Reeder P12s inceleme

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Ben P10S kullanıyorum. P12S alan arkadaşlarda eğer telefonlarını çok kırıp dökmüyorlarsa(Servisi dışında demek istiyorum) memnun olacaklardır.
P10s'den kurtulana kadar çok çile çektim ben aslında haklısınız bu telefonlar servise gidene kadar mükemmel çalışıyor ama servise bir kez yolunuz düşerse artık o telefondan pek bir şey beklemeyin derim. En azından benim başıma gelen buydu.

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Merhabalar arkadaşlar bugün internette gezinirken p12s modeli fiyatının 1599 tlye düştüğünü gördüm. (Sürekli mi kısıtlı süre için mi bilemiyorum.) İlgilenen arkadaşların bilgilenmesi amacıyla buraya yazmak istedim. Bu fiyata daha alınası olduğunu düşünüyorum ben.

Bu arada aklıma gelen bir detay var geçen günlerde teknosaya uğradığımda modelin siyah seçeneğinin de bulunduğunu gördüm reederın sitesinde bu renk seçeneğinin mevcut olup olmadığına bakıp sizleri bilgilendirmek adına ürünü sepete ekledim ancak ne renk seçeneği geldi ne de ellerinde ürün varmış. Yani anlayacağınız 1599tl olan fiyatla ürünü ön sipariş olarak alabiliyorsunuz stokta mevcut değilmiş.

Moderatörün son düzenlenenleri:

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
P10s'den kurtulana kadar çok çile çektim ben aslında haklısınız bu telefonlar servise gidene kadar mükemmel çalışıyor ama servise bir kez yolunuz düşerse artık o telefondan pek bir şey beklemeyin derim. En azından benim başıma gelen buydu.

Cihaz herhalde tank gibi hocam, bir süre geçmesine rağmen henüz senden olumsuz bir eleştiri alamadık çünkü:)

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Cihaz herhalde tank gibi hocam, bir süre geçmesine rağmen henüz senden olumsuz bir eleştiri alamadık çünkü:)
Ufak tefek olumsuzluklar dışında henüz canımı sıkacak bir şey getirmedi başıma diyelim Pamir Bey. Ufak tefek sorunlarda her telefonda başa gelir önemsemiyorum onları. Ama tabiki hala bu telefona kefil olacak konuma gelemedim çünkü p10s kullanırken sorsalar - ilk altı ay için söylüyorum- mükemmel telefon derdim ben.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Biz sizden aralıklı olarak güncelleme yapmanızı bekliyoruz zaten, satın almayı düşünenlere iyi bir fikir vermiş oluyorsunuz.

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Biz sizden aralıklı olarak güncelleme yapmanızı bekliyoruz zaten, satın almayı düşünenlere iyi bir fikir vermiş oluyorsunuz.
Fikir demişken Pamir Bey p12sin siyahını incelediğimden bahsetmiştim son mesajlarımda zaten bu telefonun arka grafik düzenlemesi hiç hoşuma gitmiyor siz de dikkat çekmiştiniz logonun aşırı büyüklüğüne vs. siyah modelde de bu değişmemiş tabiki ama dikkatimi çeken logo ve yazıların rengi oldu siyah üzerine bakır renk yapılmış grafik ve bence tahammül edilemez seviyede olmuş bunu da aklımdayken belirteyim.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Fikir demişken Pamir Bey p12sin siyahını incelediğimden bahsetmiştim son mesajlarımda zaten bu telefonun arka grafik düzenlemesi hiç hoşuma gitmiyor siz de dikkat çekmiştiniz logonun aşırı büyüklüğüne vs. siyah modelde de bu değişmemiş tabiki ama dikkatimi çeken logo ve yazıların rengi oldu siyah üzerine bakır renk yapılmış grafik ve bence tahammül edilemez seviyede olmuş bunu da aklımdayken belirteyim.

Canlısını bir görmek lazım yine de. Ama logo büyüklüğü meselesi malum.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.